Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
2
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
BRAVO BONETTI
o cioara si un spurcat...ce sa le cer...vedeti-va in pwuola....mea de treaba voastra...sclavu` ala de gica popescu...chiar e cel mai prost:))))...
Ce taran ofuscat este Gica Popescu......auzi s-au asezat pe 2 randuri. Pai ce mm de cioban prost, jucam cu sarmanii de la 5telemeaua sa iesim la joc....nebunule
Tucudean`? Nu i-ati vazut pe grasutii din atacul oilor? Aia da jucatori. Ati ajuns la nivelul lui Jiji vai de stina voastra! Nici nu meritati sa piarda omul timpul cu voi. Rusescu e atacant? Joaca in prima echipa?Va trebuie ceva valium. Si rapizii cu rezultatul lor fals, pe bilete false, cu un Messi fals( era sosia) . N-au avut bani de bilet si dau acum din clanta ca nici TV n-au! Oierii si ciorile o invirt de-i sar ochii!
Un apel la adresa dinamovistilor: nu va mai lasati provocati de oile astea. Marele berbec vorbeste si intelege ce spune numai dupa ce a vorbit! Asa sint si ei, n-au de nici-unele, cu atit mai putin creier. Tucudean a fost cel cu oglinda? Singurul lucru adevarat e ca oile tare ar fi jucat cu Barca dar oierul principal, nating asa cum e, pina sa priiceapa despre cee vorba era deja prea tirziu. Va e rusine ca AVETI O ASEMENEA CONDUCERE SI ACASA PLINGETI IN PUMNI, in hohote!
Oile chiar ca s-au obisnuit sa fie in mijlocul atentiei datorita lui Jiji, gura bogata si ele chiar cred ca ar fi ceva de capul lor! Cind D-zeu vrea sa piarda pe cineva ii ia mintile. Numai gura de oi si de sefii lor. Fratii Costea pleaca la pachet pe 25 milioane. Si tantalaii s-au luat dupa el si au crezut. Chiar cred ca au echipa. Sa vedeti ce behaiti dupa meciul cu Dinamo!
F corect, rautatea e vecina cu prostia! Pacat ca nu doare!
Si tu crezi ca altti romani ar fi fost mai viteji? Crezi ca Steaua la cum joaca acum ar fi luat numai un gol? Aaa....tu esti ,,alpin'', nici nu mai are rost...............ti-ai luat calmantele azi?
Asa este! Din pacate marele fost jucator isi demonstreaza originile. Oltean, superorgolios si invidios! O vorba veche spune,,Ce e prea mult e prostie'' Ei sunt cei mai destepti, grozavi etc....El vroia ca Dinamo sa fie umilita sa aiba ce comenta pe la televiziuni.Nu ia iesit de data asta!
Aseara am crezut ca bate vantul puternic pe National Aratura! Da' de unde!! Le tremurau chilotii de frica dinamovistilor!!! Sper ca le-au multumit catalanilor pentru cele doua minute cat le-au lasat si lor mingea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.