Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Tu esti *** sadiku, care are 100 de conturi pe aici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
are cineva un link?
Cred ca POPA ,era la incalzire in spatele porti si a sutat mingea.Un cacacios de jurnalist, da o echipa dar joaca alta.
culturistule tot 1.65 ai inaltime ???
Hal de articol... Redau cu copy-paste din text ”ECHIPA DE START A LUI DINAMO Straton - Moura, Klimavicius, Ciobotariu, Sin - Răuță, I. Filip, Nistor - Sorescu, Montini, Moldoveanu Antrenor: Eugen Neagoe” ”min. 11: Daniel Popa reia din întoarcere după o pasă venită de la căpitanul Nistor. Portarul advers respinge. ”
Degeaba iesi pe 1 ca in europa faci...ce? ma refer la campioanele Romaniei din 2016 incoace? aia e bucuria..poti sa iesi de exemplu pe 2 sau 3 si sa ajungi departe in europa
Pt cultura ta generala locul 2 si 3 nu bucura pe nimeni !!!! De ex Rapid a iesit de 15 ori pe locul 2 ( nu s-a bucurat nimeni ) pentru acest loc !! EU VA DORESC SA VA BUCURATI MULTI ANI DE LOCURILE 2 SI 3 !!!
pentru cultura generala locurile 1,2,3 cuprinde un podium...
ASTEPT UN RASPUN TOTUSI
daca voi prindeti locul 2 noi suntem multumiti :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.