Alte știri din fotbal
Filipe Coelho surprinde, după Craiova - Dinamo 2-1: „Cred că putem termina pe locurile 1, 2 sau 3”
2
Andrei Nicolescu, apel public după scandalul din Bănie: „Transmit un mesaj clar. Altfel vom plânge pe rând!”
1
Note GSP la Universitatea Craiova - Dinamo 2-1 » Nota 2 pentru asistent!
0
Fără gol la Dinamo, Pușcaș subliniază un aspect pozitiv: „Din ce în ce mai bine”
0
Știri din fotbal internațional
Milano, în sărbătoare! Inter și fanii au făcut noapte albă după câștigarea titlului
0
Unde „a dispărut” Cristi Chivu imediat după ce a luat titlul: „Am câteva vicii, îmi cer scuze pentru asta”
0
Cristi Chivu, spumos după ce a devenit campion cu Inter » Reacție cu umor și emoție într-o seară istorică
0
Gestul suprem făcut de Cristi Chivu pentru stafful său tehnic după ce Inter a câștigat titlul!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Oare de ce nu ma mira?!....-:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Marturisesc! Am pariat un milion de euro in Singapore. Din pacate pe ciprioti:))
DOAR DINMAO BUCURESTI blaturi ca la ea ,in EUROPA, NU GASESTI!
Era si normal . Nu aveai cum sa dea petardele riniste 5 goluri .
si cand te gandesti la faptul ca domnul politist Eugen Stan cotiza la clubul sportiv al ministerului de interne
hai mai dati-va in ... tot becali e de vina ?
Mei da cum puteți să spuneți voi așa ceva minune mei , căci Dinamo niciodată mei nu a făcut și nu va face așa ceva imoral mei .
Cum adică imbecililor Dinamo a fost implicată într-un blat la pariuri? Citiți cretinilor DEX, pentru a înțelege ce înseamnă implicarea cuiva în ceva.
Iar Alibec o sa joace prost cu Lazio și o să-l cumpere italienii tot pe două milioane și o să facă acolo carieră. De piatră. De fapt, astă-i visul lui Becali, că de aia e finu-su încă la pușcărie. Că nu s-au decalarat sumele. Nu că nu s-au declarat, dar nici pe alea nu s-au plătit impozite. Cu asta nici UEFA nu-i de acord, înregistrată în Malta acolo plătește impozite. Măcar făcut offshore și plătești impozitele pe profit acolo, dar cele pe salarii aici. Alibec la Lazio, că Immobile nu mai stă mult acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.