Alte știri din fotbal
OUT din lotul FCSB-ului la inițiativa lui MM Stoica: „N-avea sens!”
0
Andrei Nicolescu pleacă de la Dinamo? Răspuns pentru GSP: „Să duc echipa într-o zonă de performanță reală!”
0
Kader Keita a scăpat TOTAL de controlul judiciar! Nu mai e obligat să se prezinte la Poliție și va pleca în Arabia Saudită
0
Prima etapă din Liga 2 » Astăzi se joacă Poli Timișoara - Chindia Târgoviște: toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Din titlu aflam ca Dinamo a fost implicata intr-un blat. Din articol aflam ca nu, ba chiar Nemec i-a reprosat portalului advers ca nu-si apara corect sansele. Acest titlu a fost preluat si de alte publicatii. Titlul este o mizerie menita sa faca userii sa dea click, aruncand cu noroi in echipa Dinamo. Ce faceti voi nu e jurnalism, e prostitutie gazetareasca, sunteti de o nesimtire crasa. Evident ca acest comentariu va fi modedat/sters foarte repede, desi stiti si voi la fel de bine cat de penibili sunteti.
Vad ca scandalul imens il fac saracii de la ***, pe site-urile internationale nu e pomenit nimic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atunci ramaneti la sol, in Groapa...
Dinamo, nucumvq e echipă ministerului care angajeaza pedofili pe post de milițieni ??? Cear mai fi de spus ? Așa echipa, așa susținători !!!
Poate or fi jucat ăia la pariuri ! Ce vină are Dinamo dacă ăia s-au dat loviți ? Dar când te uiți ce *** au scris articolul, nu te mai miră nimic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost meci de pregatire si poate aia au venit cu juniorii. De unde stii? Can bate Dinamo e blat, cand pierde tot blat. La fel e si cu fcsb-istii: vesnic PR( otv) ti!
Pe dumneata da.
Nu e vorba de asta, gesepiștii, pentru a face trafic, au uitat prin.......omitere :)) ca dupa cuvântul implicată sa pună , fară voia sa...
deranjeaza adevarul ???
foamea si traditia :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.