Comentarii (160)
reddogsv
reddogsv  •  20 Ianuarie 2014, 13:07
Postat de dash.berlin pe 20 Ianuarie 2014, 12:29

Voi luati bataie de la niste anonimi cum sunt Qarabag,iar noi facem egal cu Werder.Cam asta-i diferenta intre Steaua si 6inamo :)))

In afara de Manchester United nimeni nu ne-a dat atatea intr-un meci! Nici Stuttgart nici Maccabi!

dash.berlin
dash.berlin  •  20 Ianuarie 2014, 12:29
Postat de reddogsv pe 20 Ianuarie 2014, 08:40

Iar ai iesit cu o prostie? Noi o luam numai la 1 gol diferenta, voua va dau nemtii cate un set in fiecare meci, fie ca e oficial sau amical!

reddogsv
reddogsv  •  20 Ianuarie 2014, 08:40
Postat de travk pe 19 Ianuarie 2014, 21:28

astea 3 puncte facute sezonul asta sunt cu 3 puncte mai multe decat ati facut voi in ultimii 25 de ani in CL, despre ce vb bai parlitilor? hahah voi nu v-ati calificat decat o data in El unde ati fost ciuca bataii, in rest v-au scos pescarii si bucatarii din Feroe, acum va bat si azerii, Stoican nu prinde vara la dinamu, nu o sa ii mai mearga sa castige cu 1-0 chinuit, o sa mai si piarda si il da afara neghinita

glorie
glorie  •  19 Ianuarie 2014, 21:57
Postat de pbogdan pe 19 Ianuarie 2014, 18:39

Sa jucati voi, doua sezoane la rand, cu Chelsea, in meciuri oficiale si apoi mai vorbim.

Dinamo le plateste ca sa vina sa joace in amicale cu ele! :)) Si pana Valenciei trebuia sa dea 250 de mii, pe cand Malaga a vrut sa joace cu Steaua.

travk
travk  •  19 Ianuarie 2014, 21:28
Postat de 1745flo pe 19 Ianuarie 2014, 20:12

ce parcurs? 0-4, 0-3, 0-1 0-0, 1-1 si 1-1, adica 3 puncte si ultimul loc e parcurs? e umilinta!

glorie  •  19 Ianuarie 2014, 19:27

Penibilule, Steaua a incasat doar 4 de la Chelsea iar Schalke a luat 5 sau 6 parca. Chelsea conducea in minutul 50 cu 3 la 0 pe Manchester United cat m-am uitat eu la meci! Sunteti la ani-lumina de Steaua, voi sau oricare alta echipa din Romania. Petrolul s-a facut de ras cu Swansea si nu au niciun jucator roman aproape.

pbogdan
pbogdan  •  19 Ianuarie 2014, 18:39

ogica30
ogica30  •  19 Ianuarie 2014, 17:14
Postat de glorie pe 19 Ianuarie 2014, 17:13

Mai bine alegeau niste bucatari! Ce ti-e "Carabah" sau "Carabac" ca nume? :)) Pe bucatarii din liga a 5-a elvetiana sigur ii bateau cu 3, 4 sau 5-0!