Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Iti plac nebunule? :)))
corect. am lecturat cat de atent descrierea meciului din caseta live. nu mi se pare nimic neclar. de fapt, insusi scorul sta marturie despre soarta acestui amical. la urma urmei, flinstone - livingstone aia.... sunt cu vreo 2 clase sub steaua, probabil.
sunt doar meciuri de pregatire , dar si motive pentru cei debili mintali sa sara ca arsii la infrangeri si rost de a face putina caterinca pentru altii ;)
eu ti-am dat niste argumente prin care sa dovedesc proasta ta informare in privinta unui sistem de transferuri bine pus la punct si deschiderea gurii (sau apasarea tastaturii) nejustificata pe care tu ai facut-o postand acel comentariu. vad ca tu nu te poti exprima decat folosind jigniri care te autocatalogheaza drept un om fara cultura. nu poti sa spui ca sunt 70% sanse ca atacantii straini piovaccari si riviere sa nu se integreze cand ei au jucat foarte bine la un nivel cel putin la fel de inalt precum liga 1 de la noi (sa nu uitam ca populatia in tarile de unde vin ei este de 3 ori mai mare decat la noi si doar aprox 150 de fotbalisti autohtoni evolueaza in primele divizii la ei)
mai burebista oricum suporterii NOSTRII AU MAI MULT IQ FATA DE AI VOSTRII .. despre tine?... te trec cu IQ... NU MA DEZAMAGII .........Comentariul tău...
Cea mai dura galerie din Germania.Au fost suspendati din editia 2013-2014 a DFB Pokal pentru incidentele provocate de galerie la meciul cu Hanovra parca. Pana la urma au inmormantat federatia inaintea unui meci din campionat astfel: youtube.com/watch?v=P0mSFVLxWoY Parca e mai bine decat cu pietre,nu?
M-am saturat de scandal :)) oricum,in 90% dintre cazuri nu faceam decat sa raspund unor provocari mai noi sau mai vechi :)))
4-1. un rezultat normal, presupun ca meciul a fost la discretia campioanei romaniei. desi din comentariul live s-ar putea deduce ca jocul ar fi fost incalcit, totusi, dupa un 4-1 sec, curt si la obiect, nu cred ca cineva poate fi mai carcotas decat trebuie.
NU INTELEG DE CE MI SE STERG COMENTARILE MAI ALES CA SINT UN GEN CARE COMENTEAZA ACID SI LA OBIECT NU SINT CA CACATELUL LOGAN CARE INJURA MEREU
... dar ce facem cu reproducerea nereusita a fanilor lui dinamo Bucuresti dupa Dynamo Dresden , macar fiti si voi originali odata in viata voastra
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.