Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: absență importantă pentru nemți
0
Vestea primită de Chivu după examenele medicale » Titularul lui Inter, în pericol să rateze și Derby d'Italia!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Comentariile rautacioase, izvorate din prostie, trebuiesc ignorate, intrucat ele sunt urmarea frustrarii si neputintei propriilor echipe. Problema de fond este cu totul alta si ea se refera exclusiv la regresul ingrijorator in evolutia echipei. Vinovatul principal este, fara indoiala, patronul zbuciumat care alterneaza ilogic si delirant intre laude si critici in momentele cele mai nepotrivite, fara sa discearna cu creierul lui minuscul ca toate acestea fac atat de mult rau echipei.
VA RUPE AJAX.Urmeaza demiterea lui reghe.Apropos cine e calaba?
Ești mai prost decit prevede legea !
Nu cu Dinamo si CFR ati furat cu arbitri adusi cu dedicatie de fratii impresari, iar cu Rapid v-ati chinuit pana in ultimul minut.
campionatul asta am facut blat cu rapid ,dinamo si cfr? dupa mintea ta...
cand nu faceti blaturi va bat toti anonimii :)))
hahahahahahahaha cum sa va bata Qabala... :))))))) iar o luati de la amatori :))) cum sa va bata frate aia :)))))))))) ce rupti sunt stelistii :)))) se vede cum in liga 1 se iau puncte.. jumate cu arbitrii jumate pe pile... ca nici u cluj nici bistrita si mai am vroe 5-6 nume, nu au jucat pe bune cu stelemeaua :))) si cu campionatul luat.... demnitate si respect nu aveti :))) steoaia cea mai penibila echipa ridicata prin influente si bani si care nu are pic de valoare :))))) hahaahahahahahah Qabala Qabala Qabala Qabala Qabala Qabala Qabal aQabala Qabala Qabala
voi ati dorit-o mai mult dar nu aveti valoare. :)
hahahaahahahahahahaaaahahahahahahaahahahahahaha Poate acuma aveti bun simt sa nu mai comentati de alte echipe romanesti care scot scor cu no-nameuri. dar.. HAAHAAHAAHHAHAHHAHHHAHAAAHAHAHHAHAAHHAHHHA CE RATATIIII sa va dea ajax 20 va doresc :D
La sedinta Consiliului Local Cluj, un consilier propune: - Eu zic sa mai facem o statuie în orasul nostru. Imediat vin ideile: - Sa fie o statuie cu taranul român! - Sa fie taranul îmbracat în costum national! - În mîna dreapta sa aiba o furca, sa se lupte cu ungurii! - În mîna stînga sa aiba un streang, sa stie ungurii ce-i asteapta! - Si în streang sa atîrne un ungur, sa fie mesajul clar! Dupa o clipa de tacere, vorbeste Funar: - Bine, dar sa schimbam ungurul în fiecare zi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.