Alte știri din fotbal
Iureș la final! Marius Baciu, contre cu fanii, după ce ridicase tonul în conferință: „Nu se mai acceptă absolut nimic! Hai să jucați voi”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
0
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
Ala e un jijist inffect, oagar pro-st !
sunt doar meciurid e precatire. BvB nu e oricine chiar daca trece printr-o pasa nefasta. am avut rabdare sa rasfoiesc zecile de pagini, desi au postat aproape numai stelistii (peste 90 la suta din comenturi le apartin), este incredibil sa nu poti intelege nimic despre un meci. lipsesc aprope cu desavarsire comenturile tehnice, tactice, analizele jucatorilor, luati parte in parte, nu exista opinii, argumente, concluzii. ce exista ? pai aveti si voi aceeasi rabdare si lecturati. dar va asigur, veti pierde inutil 30 de minute din viata. dixit all.
://www.sport.ro/liga-1/video-imaginile-care-nu-s-au-vazut-la-tv-jucatorii-stelei-scosi-cu-politia-de-pe-teren-cum-au-reactionat.html
un soldovean lidl-ean rade de un moldovean...faptul ca sùji wurstelii nemtalailor te face superior, màrlane? :))))
Astia nu mai da nimic, citeste inregistrarea de la OSIM si vei afla mai multe .
Ai aparut sholdovean sarac de la Cucuieti ? Noroc ca ai ajuns la Bucuresti, altfel mureai de foame, de fapt de cand a intrat ciobanul la parnaie, iar faci foamea, tzzarane !
probabil a descoperit si el paginile alea de pe facebook cu "fixed game 100000000000000000% sure bet all $" :)))))))))))
Calmeaza-te Maricele , calmeaza-te , ca nu e chiar asa ;) ! Am eu nick "ipocritul" , dar altii sunt ipocritii p-aici care-si impun anumite lucruri in cap si le spun ca si cum ar fi adevarate !
mentiuni speciale:maresalul pwli, alt repetent, dar ala probabil de gimnaziu la ce vocabular de primata are
bai sugativa cu piele tuchiurie, vezi sa nu iti arda si ultimul neuron ramas jimibim si adrin1984 - 2 mizerii spurkate, ramasi repetenti inclusiv la scoala vietii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.