Alte știri din fotbal
Craiova s-a reunit azi pentru noul sezon » Revenire la campioana României + cine a lipsit de la prima strigare
0
Mărunțiș! Părăsește Superliga pentru o campioană, avem detaliile afacerii
0
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Biserica de 10 de milioane de euro a lui Gigi Becali a fost sfințită! Cum și-a făcut apariția soția lui + cele mai tari imagini
12
Știri din fotbal internațional
Născut într-o tabără de refugiați, a devenit cel mai tânăr marcator din istoria Australiei la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Vincenzo Montella găsește motive ridicole pentru rușinea Turciei: „Au fost 30 de șuturi, dar ...”
1
Premieră la Campionatul Mondial » Prima națională care aliniază un „prim 11” din jucători născuți în afara țării
0
Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Tati, nu suntem pe Semenic să regulăm reșițențe pe 100 de lei, suntem la cota zero să regulăm fcsebiști gratis. Poziția, vă rog! :)) Și cota !
Ce-ai scris acolo unde sunt stelute , stelute , muue 7.inamu : : ))))))))))))))))))))))))))
Cerem Federatiei Romane de Fotbal inscrierea in LIGA I a echipei Dinamo Bucuresti II incepand cu editia 2015/2016.. Astfel vom avea unica sansa ca Dinamo I sa inregistreze victorii atat de rare si atat de laudate de faimosii ei suporteri.. cu cea mai frumoasa coregrafie din lume.. pacat ca nu prea au tangente cu fotbalul mare din Europa..
Nu cred ca m-ai vazut vreodata injurand pe cineva...dar acum chiar m-ai scos din sarite....auzi tu ...tovarase.
Asa se comporta albanezul asta care se crede havocat cand e ofticat ! Da dovada de neam prost : )))))
neah, e dedicat, e pătruns de filoxeră, îi place titlul și culorile sunt căpătăi, din acest motiv , Dănuțms e FCSBist de mic.
babaciune,s-o saruti unde e sparta! se stie ca-ti place sa infuleci substanta maronie!
ce repede ai cedat nervos.))) esti slab, vere...
70 de ani - O singura Istorie ! Dinamo, Victorie ! __ baner adhoc, cu dedicatie pentru Statistici, ele chiar nu mint niciodata.)
Dinamovistii TAMAS si TUCUDEAN au ales sa apere culorile FCSB.. Acum spuneti ca au fost in trecere pe la Dinamo? Se pare ca stelistii actuali nu prea cauta echipa din Stefan cel Mare.. STEAUA e numai una, ne mandrim cu ea in toata lumea.. Zi-le PULHAC, zi-le..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.