Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
si ca sa fie clar, Zeleznicar Maribor face parte din a 6-a liga a fotbalului din slovenia.
Aia erau buni boss,erau din liga a3a din slovenia , care e in primele 3 ligi a3a din lume :))))))))))))
Dinamoul este impresionant in ofensiva ca de obicei, contra echipelor de curatatori de piscine si hamali. Sa vedem cand vor ajunge sa joace amicale cu echipe de liga a treia sau a doua, atunci vine greul
gymd aka pro999stalul siteului strikes back. tu confunzi supercampioana bosniei cu astea 11 jaloane din liga pritenilor cu berea ce se intalnesc in weekend sa joace o miuta. oricum,rusinos ca ati acceptat sa jucati cu o asemnea echipa. de ce ati face asta? care este scopul. adica,macar din primele 3 ligi sa fie ,cat de cat profesionist. wtf? si ati mai si dat foarte putine goluri.
Incredibil ! :))) O anumita echipa, vorba lu ' pariorul Sumi, a castigat cu 7-0 zero si gesepeul a titrat ......Potop de goluri :))))Cand castiga Dinamo, titreaza...Scor incredibil :))))) Bravo ma branzarilor ! :)))
Ia de citeste: "Dinamo joacă, de la ora 19:00, ultimul meci al primului cantonament al verii, cu NK Zeleznicar Maribor (Liga a şasea din Slovenia). Stagiul de pregătire din Slovenia a ajuns la final, iar echipa lui Ioan Andone îşi va măsura forţele cu localnicii de la NK Zeleznicar Maribor, în a treia şi ultima partidă amicală a cantonamentului." (prosport.ro)
Vedeti ca Zeleznicar astea sunt din campionatu bosniei si au terminat vechea editie pe locu 3 deci e incredibil ca am invins la scoru asta cu o echipa de pusti !!!
cum liga 6 liga 10 domnilor deci Roimania cu 20 milioane locuitori are 5 ligi iar liga 5 nu exista in toate judetele la sloveni cu 2 milioane de locuitori au 6 ligi haideti totusi sa ne informam mai bine !!!!!
Aia batuti de FCSB joaca in liga a 3-a slovena, iar cei cu care FCDB a facut scor incredibil sunt in liga a 6-a, campionatul orasenesc. Au fost simple antrenamente, unde scorul nu conteaza, numai cei ca tine se entuziasmeaza. Atat FC STEAUA BUCURESTI (stiu ca ti-e greu sa tii minte tot numele...) cat si Dinamo au in obiectiv cifra 4. La Steaua - cele patru trofee ale fotbalului romanesc. La Dinamo - locul in clasament...
Nici nu ma intereseaza.Slovenia este o tara cu 2 milioane de locuitori.Nu vad cum au mai multe divizii ca Romania de exemplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.