Alte știri din fotbal
După FRF, o altă instituție vrea să ia în administrare Arena Națională: „Vă spun din start!”
0
Ilie Dumitrescu are o favorită surpriză după primele 20 de etape din Superliga: „E o echipă complexă și greu de contracarat”
1
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Știri din fotbal internațional
Viitoarea adversară a celor de la FCSB din Europa League își schimbă stadionul
0
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference League » Echipele probabile + Ce anticipează bookmakerii
0
Ultimul meci al lui Cosmin Olăroiu pe banca Emiratelor Arabe Unite? Ce a declarat antrenorul român
0
Suporterii lui Feyenoord i-au cerut demisia lui Robin van Persie la doar o săptămână de la înfrângerea cu FCSB
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
„Fotbalistul Anului”, Andrei Rațiu, interviu de gală la Madrid: „Nu sunt ...
GSP SPECIAL
Care este prima pedeapsă primită de Judecătoarea Raluca Moroșanu, după ce a ...
Libertatea
Sa le zica CSU Craiova. Ar fi o ideie, nu?
Eduard Aprostol! Esti ziarist sau pupincuristiul interlopului impostor "mititelu"? Dupa cum batjocoresti echipa orasului nostru, te descalifici singur! Doar asa te poti face remarcat? Atunci esti slab rau... Iarta-ma, dar in curand vei fi somer... Apropos, de la mititelu... mai pica ceva? FORZA STIINTA!
La cat de prost esti, ia-ti limbricii aia care-ti dau like-uri, sariti in WC-ul boovean si trageti apa... Scapa lumea de MIZERIE! FORTA STIINTA!
noi, fanii adevaratei stiinta, prostonautule ce esti!
Avem jucatori buni ...Piti trebuie sa aleaga si de la noi pentru Nationala ...ce tot baga rezervele din strainatate ?...cat crede ca o s o duca asa ?
:))))))
forza Stiinta
nu ! de ce? ... lasa-l sa joace cu steaua, nu vezi ce succes nebun au ? de ce sa ii incurcam ?
"noi" ?! :))))) care "noi"? ... tu, ratacitul sub tratament eugen_pan plus edi-mizerie si mititelu cu fii-su ? ai luat MEDICAMENTE din doza lu' pandele ?? RASULE !! ( sau RASILOR!!! ... ca sa te simti "multi")
edi-mizerie asta, este cel mai narod "apostol", din cati cunosc ... "un neicanimeni, un coate-goale", dintr-o gazeta de perete, care traieste doar datorita cator-va profesionisti, ce duc in spate o sleahta de pseudo-jurnalisti ... doar in tara asta, e posibil ca cel mai numeros grup de suporteri, prezenti la meciurile unei echipe de fotbal din prima liga, sa fie jigniti constant de un individ, ce profita de colaborarea cu un cotidian, cu tiraj national si nimeni sa nu se sesizeze... ... si de ce oare cei mai slabi jurnalisti, incearca sa se afirme mereu, doar cu titluri de articole, idioatte ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.