Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amendă uriașă de la UEFA » Riscă excluderea din cupele europene!
0
Fotbalistul de națională a fost vândut în plină criză! + Cu cine semnează: „E doar o chestiune de ore”
0
Trofeu pentru FCSB! Universitatea Craiova a condus, dar a pierdut finala
0
Șantierul de la stadionul Dinamo a fost abandonat! » Ce se întâmplă pe locul unde ar fi trebuit să „răsară” o arenă de peste 100 de milioane de euro
10
Știri din fotbal internațional
Un reporter a părăsit o emisiune în direct pentru o fotografie alături de Shakira!
0
Decizie surprinzătoare la Casa Albă! Donald Trump nu va fi prezent la debutul SUA la Campionatul Mondial: „Așteptați-vă la neprevăzut”
0
Cei mai inteligenți fotbaliști de la Campionatul Mondial » Unul a absolvit Harvard, altul vorbește nouă limbi!
0
Culoarea care dă tonul la acest Mondial: ce ghete sunt preferatele jucătorilor » Motivul alegerii producătorilor
0
Lifestyle
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
7
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Anunțul făcut de constructor pe sectorul nordic din A0, centura de mare ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
pai da ii face feklatzie si il linge in cur,pardon se ling
E fan Elton John .
asa e ,la chios
aaaa, ok , ok sorry my bad:D
bafta, sa castige cel mai bun in campionat cat despre victorie....da o dracu ce victorie e asta?:))))))) sa curga sampania:))))))))
Iti fug ochii, du-te si fa un dus. Am zis de cei din studio pe care ii cheama Macicasan si Azalos. Cand incepe emisiunea, scrie si numele lor.
hai gata am fugit . Felicitari pt victorie bafta in campionat
azalos si celalalt sutn aia din studio
:))) calmate hombre :P era o gluma :))) luati de aici o faza panarama ://www.youtube.com/watch?v=e3fbtcnYcgs&feature=g-all-lik :)
astia din studiou sunt ok, sunt destul de pertinenti in obsevratii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.