Alte știri din fotbal
Pe ce stadion se joacă Turcia - România: supriză de proporții
2
FRF confirmă modificarea programului Superligii
0
Numit analfabet de Varga, antrenorul român a răspuns dur: „Așa i se spune în lumea interlopă”
0
Răzvan Burleanu le-a răspuns celor de la FCSB: „Suntem permanent deschiși modificărilor”
0
Știri din fotbal internațional
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
0
Și Marcus Thuram pledează pentru Cristi Chivu: „A fost în locul nostru și toți știm ce fel de jucător era la Inter”
0
Reacția echipei din Liga 3 după ce a picat cu Barcelona în Cupă
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
a devenit deja
daca astia au dat 5 goluri in grupele ligii daca ajung cate or sa ia steaua?
Teoretic ai dreptate, parctic e mai greu. E o diferenta. Daca nu ar avea interventiile astea tampite cu privire la insolventa noastra si s-ar limita doar pe ironii sportive nu as avea nimic cu ei dar asa se schimba situatia. Nu pot sa raman impasibil la glumele de prost gust la adresa lui Dinamo fara sa le raspund in vreun fel. Ce vina au suporterii cu privire la insolventa? Numai un om demn de mila ar putea rade de saracia altuia! Aroganta se plateste scump mai devreme sau mai tarziu!
Fara reghe-mercenarul si fara atatia jucatori vanduti steaua va deveni o echipa de pluton!
Avem un fotbal de 2 bani! Echipele noastre fruntase sint cocolosite de arbitri necinstiti, in meciurile din campionat, aceasta ne face mereu sa credem ca au valoare.
Nu s-a făcut de râs , e în nota obișnuită , adică RUȘINEA EUROPEI !!!!!!!
si o sa se mai faca!!!
Nu vezi ca vorbesti cu o clona?
Rezultat irelevant. Si cu Reghe pierdeam toate amicalele. Primul test adevarat e pe 11 iulie. Ne dam cu parerea atunci.
cine te pune sa te uiti la sport.ro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.