Alte știri din fotbal
Observatorul suspendat de LPF se întoarce după 4 luni! A fost delegat la debutul lui Rădoi la FCSB
0
Farul Constanța, start cu dreptul în play-out » Victorie în fața Petrolului
0
Fostul atacant de la FCSB e convins de decizia lui Mirel Rădoi: „S-a întors acasă, nu vine doar pentru două luni”
0
Mesajul postat de Laszlo Balint după despărțirea de Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Tottenham, derby în Premier League » Radu Drăgușin este anunțat titular
0
Barcelona - Sevilla » Catalanii se pot distanța la 4 puncte de Real Madrid
0
Weekend perfect pentru Dan Șucu! Rezultatul de azi completează victoria Rapidului
0
Finalissima 2026 a fost ANULATĂ! Argentina a blocat orice alternativă venită dinspre Europa
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
România pe harta marilor jucători militari. Victor Negrescu explică ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Românul care a creat „ucigașul de drone” Nemesis AI pentru SUA așteaptă un ...
Libertatea
Voi da mereu like celor mai pertinente COMENTARII! Cele mai multe sunt doar prostii, barfe si injurii!
Grigore e praf, Rus e pulbere, Stratila alearga de parca ar fugi de la ospiciu (ca Banel), Alexe si Danciu inexistenti, Munteanu parca a venit la picnic....etc! Bani nu sunt, liniste si disciplina nu au fost niciodata, asa ca nu va ramane decat sa declarati insolventa!
ce cautati ma oilor toti la articolul despre dinamo? v-a dat jiji liber azi de la facut masline?
brazilienii au invins in meciul precedent pe dynamo kiev restul e tacere ...
pana mai acum 2zile erati mari si tari!deja ii si depasirati pe steaua in clasament! deja vi sa inchis botul!
si eu in cealalta aripa!
e o formatie modesta in brazilia, o formatie de liga doua pana recent dar raman totusi brazilieni, sigur nic dinamo de azi nu vreo forta dar amicalele sunt amicale, scopul este altul, mari schimbari nu se intrevad la dinamo, forati de lipsa banilor vor fi fortati sa mizeze pe tineri si asta nu-i neaparat rau, totusi fara viitoare investitii vor urma multe alte dezamgiri pentru rivalii nostri, din pacte si ptr ei si ptr noi, nu cred ca ne vom bate cu ei la titlu nici in campionatu viitor.Vom vedea.
și eu să-l fut in aripă pe ală care mi-a șters comentariu cu 17 ”lick-uri” !!!!!!!!
si totusi. aceeasi echipa braziliana tavalita de oagari cu 3-0 fara drept de apel.
wow, ati ratat cupa? glumesc, a fost doar un amical, paranense astia echipa buna, deloc ra, nu de primele 3 in rmania dar undela de lociurile 5-8. dinamo cam slabut dar pentru lotu` cre-al au nu=i poti condamna de neputnta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.