Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Doar cine a fost internat stie la ce ora e vizita!
Omg bomba meciu Dinamo - Legia Varsovia a fost blat asta da stire sa vina DNA -ul sa vina FIFA si UEFA
Au iesit dementorii la atac dupa vizita matinala a psihiatrului.Balaceanca are postacii ei.
In prima etapa ramaneti fara pene si din vara la matineu stăncuțele.
Hai nu zau? :))) Te pricepi la fotbal la fel cum scrii.Adica prost de tot .
unde sa mai joace? ai investit in niste tineri si de ce sa le blochezi viitorul ? trebuie sa ii cresti pe iancu si stanciu
Cred ca la stadiul in care se gasea Sparta doar cu Rapidul sa mai fi avut ceva sanse. Evident, in cazul in care Rapid are echipa.
off-topic , sa mai si radem : Ioan Neculaie ( Brasov ) in dosarul de proxenetism : ://www.0nlinesp0rt.r0/fotbal/liga-1/fc-brasov/stenograme-porcoase-cu-patronul-fc-brasov-ioan-neculaie-nid-112251/
la stadiul in care se gasea probabil sparta praga cred ca erau batutzi si cu juniorii (in cazul in care steaua areechipa de juniori juniori, evident!).
Tucudean pare a fi un transfer potrivit pentru Steaua. Se spune ca el ar fi deja un om de afaceri si, impreuna cu bunicul si tatal sau, este sponsor al fostei divizionare A din Arad , UTA, si totodata se ocupa de promovarea de tineri fotbalisti. Bravo, Tucule ! Poate aduci ceva talente si la Steaua ! Totusi, eu l-as aduce si pe Teixeira inca din aceasta iarna. Nu neaparat ca Steaua nu ar castiga campionatul ci pentru a se acomoda in vederea calificarii in grupele CL. Chiar daca are 34 de ani, dupa cum am vazut ca joaca la Petrolul, PARE mai tanar(!) decat(de ex.) Nicusor Stanciu :). Si chiar daca acesta a inscris golul din pasa lui Tucudean.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.