Alte știri din fotbal
Csikszereda, spulberată în Europa Cup » Prima reacție după ce a luat 8 goluri: „Asta e concluzia dureroasă”
0
Propunere revoluționară dinspre FRF la Dinamo - FCSB: „Ar fi un premiu pentru români”
1
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Cum a ratat Nae Ungureanu finala vieții cu Craiova Maxima: „Eram căpiați! Du-te la facultate, du-te la ăla... Iar șoferul Ciocan nu a avut ciocan”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe probabile
0
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Voi meci oficial nu aveti cum sa jucati cu vreo echipa din Europa.
Marea rusine a adus cateva milioane bune clubului :) Voi ajungeti sa va vindeti si chilotii ca sa aveti bani de deplasari.
V-ați uitat la meci tovarășe patron, cred ca vă place ce vedeți , cred că dacă mai trăim o sută de ani , cu tine finanțator nu o să mai trecem de locul 8 . Ești o rușine Xe finanțator
unii joaca in grupele europa league altii in amicale :)))
e greu cu echipele astea de liga 2 este ma dinamuvistilor? astea de Europa League? trebuia sa va dea 4-0 lejer astia, nu ati tras la poarta cu o echipa de liga a 2 a cum ziceati ca e cand a jucat cu noi, acum cand a jucat cu voi e echipa de Europa League =)) penibililor, intr-un fel mi-as dori sa prindeti play off si sa jucati in turul preliminar EL doar sa ne aducem aminte cine sunt prostii Romaniei eliminati in fiecare an in primul tur preliminar de echipe de pescari
E meci AMICAL n- are nici o importanta. Importanra are faptul ca in ultimii ani n-am avut nici o sansa sa jucam oficial cu o echipa din afara Romaniei. Iar acest lucru e EXTREM de grav.
Le-au dat cu terenul în cap elvețienii.
Voi v-ati facut de ras oficial, acolo unde conteaza, noi am facut in amical unde antrenoru testeaza jucatori care au jucat mai putin ( cum sa intamplat si in meciu asta) si bineinteles si un sistem nou !!! Asa ca nu compara mere cu pere !!!
Daca era 5-zero pt elvetieni nu mira pe nimeni!
tibilache, vad ca experienta si performantele dinam0iste in cupele europene te-au facut sa intelegi exact mecanismele competitiei. Nu-i asa ca de Villareal a ras toata planeta pt egalul cu Zurich si infrangerea de acasa cu turcii? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.