Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
Noi românii avem prostul obicei sa ne imbatam cu apa rece
serios ?..) atunci cand nu te paralizeaza, absolutul te incanta. inclusiv absolutul desertaciunii..)
asta asa e, ciar eu personal I-am atras atentia lju random ala de cateva ori ca se iroseste si ca ne face de ras cu aceleasi texte postate zilnic, l-am sfatuit sa fie mai ponderat de cateva ori, dar pana la urma m-am lasat pagubas, ciar nu putem sa-i controlam pe astia, asa cum nici dinamovistii nu-I pot controla pe ai lor, e un site public in pzm, ce vrei sa facem noi? pe educatorii? singurii care ar putea sa faca oprdine sunt administratorii site-ului dar crezi ca art face-o? never, lor le convine exact asa cum e acum.
L-a văzut cineva pe Fai ? :))
like nimeni nu are/nu va avea răbdare (ani) pt.a construi o echipă aşa cum visează suporterii de pe acest site în sărăcia actuală negustoria primează intoleranţa indusă /cultivată de massmedia a contaminat relaţia echipă-suporteri,patron-echipă,profesionişti (meseriaşi)-neprofesionişti lipseşte răbdarea,susţinerea necondiţionată a clubului favorit, intoleranţa faţă de oponenţi întorcându-se ca un bumerang şi asupra alor tăi toată lumea vrea peste noapte ceva despre care toată lumea ştie (începând cu Lucescu) că e o treabă mai lungă de o noapte toată lumea doreşte înnoirea fotbalului românesc (newham) fără a fi însă dispusă să suporte (la propriu şi la figurat) costurile tranziţiei
nu executia, care a fost una deosebita ci golul care a fost unul venit din nimic, scotienii au atacat toata repriza singurele plusuri ale lui dinamo au fost cele 2 goluri in rest mult haos si un festival de pase gresite + si aia au jucat cu multe rezerve si jucatori aflati in probe....ma rog conteaza mai putin, pana incepe campionatul lucrurile se vor mai schimba
like. si mai sunt cativa. nu, numai aia.
analogiile sunt haioase :))
a da, atunci imi cer scuze, am inteles eu gresit, normal noi suntem nepasatori cand vine vorba de dynamo, de facem o opinie de ansamblu dar nu judecam neaparat lucrurile in profunzime cum o faceti voi, ca doar nu e treaba noastra, ca mai facem si noi caterinca e altceva, si voi ati face la fel daca steaua era in situatie lu` dynamo, si nici eu nu-s de accord cu cei care provoaca non stop fara sa spuna niciodata nimic concret, sau cu ceic are injrua non stop, din pacate exosta de astia cu mai toate `stemele`, eu nu cred ca trebuie sa fie luati in seama, ignora-i cat poti.
??suparat ? bleah.. nu ombre, sunt chestiuni decente, normale. sigur, accesul la net este free. accesul pe site la fel. avem printre noi doar useri de mare calitate, de caracter si meseriasi la futbol, la sport in general, care de asta si intra aici: pentru ca le pasa de sport ? o, nu, nu... dimpotriva, avem destui colegi de redactie cu probleme vitale la mansarda, cel putin cat casa poporului. aceste mizerii sociale isi fac veacul in preajma societatilor dezvoltate spiritual precum bacteriile parazitare in Oceanul Planetar, la facerea vietii. daca nu curge, pica. si uite asa, parazitul bacterian supravietuieste Atlantidei, pana in zilele noastre.. )))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.