Alte știri din fotbal
Ca Zidane după foarfeca lui Cristiano! Supergolul de la Galați l-a uimit pe Laszlo Balint: reacție savuroasă
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
1
Probleme pentru „câini”? » Cum se prezintă gazonul de pe „Arcul de Triumf”, cu 4 zile înainte de Dinamo - Petrolul
0
„Dacă era român...” » Vasile Miriuță și opinia care nu s-a mai spus despre Kopic și Dinamo: „Îmi asum când zic asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Încă o dată, autorul articolului întreține confuzia dintre FC FCSB Mogoșoaia SA și Steaua București. Jucătorii echipei ilfovene nu sunt bucureșteni, nicio legătură cu capitala.
mosule te cauta arsenie_b cu '' seapca '' aia decolorata ...a zis daca cunosti pe carva sa-i faca o '' seapca '' custom cu fcsb , vrea sa apara Qaka pe '' seapca '' undeva in '' varful capului ''
ce faci tincule ai semnal la bunici la tara?
e un progres , n-au mai luat 5 in amicale, au progresat, bravo fcsb :)))
grigore vieru esti bine ???? nu fi suparat ca egaleaza echipa infiintata in 2003 ..care a castigat cupa campionilor in 1986
si saviola sta cu chirie in bucuresti de 3 ani..si sustine ca el este bucurestean :)))))) ...eu nascut , crescut in patelimon .....sunt de la tara =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
FC Qaka
Hai sa punem toti si sa-i dam lui randoom un tricou cu QAKA!
Cât de curând, gigiștii vor regreta că Steaua nu a promovat în liga a 3-a, ba chiar vor considera că ar trebui realizată, cumva, o cale de a iniția o "fuziune", sau o situație de forță majoră care să le permită revenirea rapidă în Liga I... iar ei să își recapete statutul de steliști, cu echipă nouă, pe stadion nou în Ghencea... Vise taică: Gigi ați vrut, cu el defilați.
Ce? Vrei si tu unu? Iti dam si tie un tricou cu Qaka, avem pt toti gigistii!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.