Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
In Martie, pe toate! Sper sa le castigam cu greseli de arbitraj, numai asa, ca sa muriti spanzurati de ciuda ca nu mai stiti cum e sa faceti macar un egal cu noi. Iar o sa auziti ca si in tur si in retur v-a f**** Steaua in c*r.
nu chiar toate .obiectivul lor princepal era sa fie scuipati de toata lumea. au reusit din plin.
care Berlin e pe locul 2 in Bundesliga? vro echipa de volei sau hochei? :))) nici in zweite bundesliga nu e pe 2.e pe 5.dar fie cum vrei tu.e in CL :)
ar fi trebuit sa joace tot in spania amicalele (a se citi restantele) cu U si Chiajna, macar pe alea sigur le castiga!
Una e sa-ti placa, alta e sa si poti. Mai vedem. De arogante suntem satuli. Locul 1 in grupa CL, locul 1 in tur, la jde mii de puncte fata de locul 2... cunoastem...Practic, echipa pe care o sustii a RATAT TOATE obiectivele in 2013. Adevarat?
le lipsesc achizitiile importante: coltescu,dima,balas,avram si diaconu:))))))
Le e ciuda de crapa. Nu mai castiga nimic, unde nu-s Dima, Tudor, Deaconu, etc, e greu... Sunt pe derdelus, la vale... Ultimile zbateri inainte de locul 3...
Cand va fi adevarat meci ,nu antrenament d-asta..de exemplu cu dinamo ,ne place sa batem dinamo cred ca ai observat si tu asta,batem dinamo si in rest ne doare la basca ca sa crape fierea in voi de invidie.
Parca sunteti frati cu totii, altfel nu-mi explic cum puteti fi atat de prosti! Hai la cat mai multe sezoane in LIGA....II!
Nu conteaza rezultatele de aici,Steaua nu e obisnuita sa joace fara miza ca dinamo gen locul 5 performanta.sunt doar antrenamente si atat.pt haterii care iau aceste scoruri personale sa ne-o sugaaa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.