Alte știri din fotbal
FCSB a dat lovitura și a transferat cel mai bun marcator din afara careului!
0
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Vești importante despre noul stadion Dinamo! Șefa CNI l-a inclus pe lista investițiilor prioritare ale statului pentru 2026
0
Intră la negocieri pentru transferurile lui Musi și Cîrjan!
0
Știri din fotbal internațional
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Demitere în Serie A: nu a rezistat decât șapte luni! » Mutarea pe care clubul este gata să o anunțe oficial
0
Despărțirea Arbeloa - Real Madrid, oficializată
0
Inter a făcut anunțul despre viitorul starului lui Cristi Chivu: „Gonește ca un tren dintr-o altă dimensiune!”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Eugen Tomac a dat răspunsul decisiv dacă își depune sau nu mandatul de ...
Libertatea
Abia astept sa i-o traga Ponta (PSD-ul) catelusului slugarnic antonescu. El crede ca se vor iubi la infinit. Sa vezi distractie atunci.
Daca ne-nchid astia granitele trecem iar Dunarea inot, sa vezi acum refugiati politici, trec cu buletinul,hi hi hi!!!
eu/noi vedem insa boborul nu vede treburile astea. exact ca-n 90. asta e, ne meritam soarta. macar sa nu inchida granitele de tot :)
Incredibil !!!! acum am aflat !! ce fu ră au luat-o pe cocoașă ????
Pai n-ai vazut interviul cu antonescu? A zis ca se trezeste si se duce in Parlament cand are el chef. E disperat asta sa ajunga la Cotroceni, chiar si interimar, pt ca Ponta si-a vazut visul cu ochii si l-a numit Base prim-ministru. Si imparteala asta a fost de la inceput. Ma intreb ce l-a oprit pe Ponta sa guverneze, sa traim noi mai bine? Au majoritate, au guvernul lor, dadeau legi, faceau legi, dadeau bani paduchilor spagari bugetari. Cum e bolsevicilor?
N-avem o Curte Constitutionala?
si alpine, nu cerzi ca ai fost singura victima a securitatii ? sper ca nu ai pretentia asta absurda. nu-mi place basescu, nici pdlul insa cei care vin la putere acum, in mod ILEGAL!, sunt muuuult mai rai! sanatate si cocoasa puternica ca veti/vom avea nevoie de asa ceva la modul i ncare o vom incasa!
nu am vazut meciul insa am inteels ca sunt gauri mari i nechipa. asta e, noi ne batem gura de poaman ,daca sefii stiu mai bien decat noi! nu fac politica! doar spu nce am vazut in 90 si este ft asemanator cu ce se intampal azi! si nu e legal ce fac ei, asta e problema! ca daca ar fi legal ,asta e, vointa boborului, se accepta. insa astia acapareaza toata puterea, asta e pb. nici mie nu-mi palce basescu insa, a cata oara?!?, aleg raul mai mic. rromanika paote fi exclusa din Ue, ne pot da pe cocoasa rau si se va simti la populatie. asta e parerea mea. asta e buna: nu e legal cum procedeaza bizonii astia. sa nu ziceti ca nu v-am zis! :)
Gresit, tataie. Somnul ratiunii naste monstri, indiferent de ce tip ar fi ei...
Bine, mai copile. Somn usor. Numai somnul unei natiuni naste monstri ca Ceausescu sau Basescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.