Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Un articol de kkt... La lotul actual al Rapidului, echipa chiar a stat prea bine in fata unei echipe de C.L. ... Cu putin noroc chiar se putea produce surpriza... Daca Steaua ar fi jucat cu o echipa de top si nu cu una abia venita din liga secunda , neplatita si cu un lot asa cum este, poate articolul merita banii.... Gazetari cu neuron ros-albastru... Hai sictir !
Nu stii ce inseamna "a surclasa", este? Oricum, esti prea prost ca sa mai respiri (chiar asa, cum ai reusit sa nu mori pana acum?), Steaua a SURCLASAT rapid la ABSOLUT ORICE. Si da, chiar trebuia sa fie vreo 5-0. Steaua a ratat ocazii monumentale, rapid n-a avut nicio ocazie tot meciul. Ati avut noroc, ca de obicei, trebuia sa va luati un sac de goluri, bronzatilor!
Exact!!! Si daca stam si gandim corect, daca nu era acel 11 metri, se putea produce lovitura iar RAPID sa castige la penalty... Ah ce ar fi fost in sangele lor de SIMPATIZANTI ai steoaiei...:)))))))))))))))
Poate THE BEAST... ca the best... nu mai e steoaia demult...
steoaia a SURCLASAT RAPID-ul? Idiotul care a scris articolul, ORI E PROST, ORI E STELIST!!! Daca la un amarat de 2-1, spui ca steoaia a surclasat RAPIDUL, atunci daca era vreo-5-0, scria ca meciul s-a terminat la limita? Baaaa, da prosti sunt cate uniii...
foarte bine.
prepelita e de conjunctura acum in primul 11 aproape, valceanu-stanciu-keseru-filip-parvulescu sunt rezerve prietenas la Steaua, + Aldea-Gradinaru-Tosca-Cojocaru-Pham iti zic eu, v-a batut echipa a doua a Stelei, doar Rapa si Chipciu sunt titulari, Rapa e titular pt ca nu are concurenta sau ca e Gardos lovit altfel nu avea ce cauta in primul 11 bezmeticu ala oricum....cand intra Gardos si trece Varela pe dreapta aia e prima echipa, lasa ca o sa vedem in campionat cum stau lucrurile....eu nu am nimic cu Rapid pt ca e in situatia care e dar nu suport sa vad dementii de suporteri ai vostri care mai mult ataca Steaua decat se ingrijoreaza de propria lor echipa
Da, ai dreptate, sa te bata Steaua cu echipa a doua in Giulesti nu e rusinos. E motiv de mandrie pentru voi ca ati luat doar doua de la echipa de juniori. Ce sa zic, bafta in continuare... Rugati-va sa joace tot rezervele si in campionat ca pe urma terminati turul cu golaveraj negativ.
muciusscaevola De acord cu majoritatea lucrurilor spuse. Avem intr-adevar un campionat mediocru si asta se reflecta evident si in performantele echipei nationale. Nu aveam ce cauta la mondialul care tocmai s-a incheiat dintr-un motiv foarte simplu: Romania nu are nici macar 1 jucator de valoare. Pana si Japonia de bine de rau ii are pe Honda (Milan), Kagawa (Manchester), Nagatomo (Inter), Uchida sau Sakai (la Schalke si Stuttgart). Ce sa mai vorbim de marile forte... Din pacate ne vom scalda mult timp in mediocritate.. In privinta suporterilor nu va dau dreptate. Daca forumurile sunt imbacsite de suporteri de carton, asta nu inseamna ca suporterii de stadion sunt oribili. Ba din contra..
Dă-i în mă-sa bătrâne , tot oy rămân ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.