Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
E greu fara Mamele, nu mai are cine sa se dea la o parte la golurile dinamovistilor.
Ce tipa tot stadionu cu HUUUAA cand a strigat galeria Dinamo: Lu Steaua M---e lu Steaua :)))))))))))))))))))))))))))))))) ai naibii si mai ziceti ca nu sunteti sateliti, pardon frati ?? :))))))))))))))))))
Probabil Falub a eliminat cariile din echipa
Daca ziceai asa de la inceput era perfect dar te-ai exprimat prost, tu ai spus ca voi ca si celelalte echipe sunteti sustinute de primarii, asta ce inseamna ?? daca spuneai ca in commu asta de la inceput era perfect si nu te mai luam la ochi !!!
de ce nu se predau fundasii Chiajnei asa cum au facut-o in campionat?
Pai cu ce sa vina cu trotineta normal ca au venit pe banii psd.
sunt frati de partid.si pe astia de la chiaja tot psd scrie,la fel ca si pe ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu jucam nimic, Rednic a dat-o in bara cu echipa asta. Se vad oricum ca lipsesc Bicfalvi, Rotariu,Palic,Essombe,Puljici..... niste jucatori care sunt titulari de drepti. Ce ma sperie pe mine este ca nu avem rezerve la valoarea titularilor si asta nu e bine. Negoita si Rednic ar trebui sa se gandeasca la lucrul asta. Practic au trecut 30 de min si nu am vazut un sut pe poarta.
poate nu m-am exprimat eu prea bine, doream sa zic ca sunt doua categorii diferite de echipe sustinute pe bani bublici, una cu patroni si sponsorizati de catre guvern cu stadioane si alte alea, baze sportive, ect precum Dinamo si o alta categorie de ehipe fara sponsorizari majore de la guvern insa tinuta in brate de catre primarii, nu-i cazul lui Dinamo care are patron si mai nou are si guvern, deci nua re nevoie de primarie :)..ai inteles bah zecs69 ?? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PCH a venit la meci cu autocarul de la PSD.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.