Alte știri din fotbal
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
1
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a giuleștenilor laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
:D Cum de m-ai prins, Hector Poirot?
PAi ina cel sezon Steaua a facut 2-2 la Sttutgart si a pierdut 1-5 pe teren propriu.Deci daca se dopau asa cum sustii tu ar fi trebuit sa dea de pamant cu nemtii la Bucuresti.
Va aduceti aminte cand v-am spus ca Dinamo nu bate pe Chiajna, ba chiar pierde? Dar la 0-3 nu ma asteptam. CE UMILINTA, STRAMBULE! Ti-ai revenit?
3-0 UMILINTA!!!!! SA-I SCOATA CINE GHEARA DIN GAT STRAMBULUI.
Decebal Radulescu-azi lui fcdb ia lipsit Mamele. :))))))))))
a fost furt pe fata falub trebuie suspendat pentru ca pregatit meciul perfect arbitrii la fel pentru arbitraj corect milevski,obodo si pena suspendati 2 etape ca au jucat pe bune de fapt meciul asta nu se pune!
dinamu rusinea Romaniei se ia la tranta cu Atletico Textila
Nu-i nimic. In retur repetam "minunea de la Liberec"!:))))))))
intersant,ca a intrat unu la crainic si a spus sa se strige contra stelei,as vrea sa vad sanctiuni !
daca Mamele nu e,nimic nu e
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.