FOTBAL  »  CUPA LIGII  »  CHIAJNA - DINAMO 3-0

FOTO + VIDEO Fază amuzantă la Chiajna - Dinamo » Angajații stadionului s-au chinuit să lipească fanionul cu leucoplast

Articol de GSP - Publicat joi, 10 martie 2016 20:21

În finalul meciului Chijana - Dinamo, 3-0,  Vlad Olteanu a șutat violent și mingea a lovit fanionul din colțul terenului, rupându-l.

Deși meciul era aproape de final, partida fiind deja în minutele de prelungire, arbitrul nu a permis reluarea jocului. Centralul a cerut ca fanionul să fie înlocuit sau lipit.

Angajații stadionului din Chiajna s-au chinuit să lipească fanionul cu leucoplast, spre amuzamentul celor prezenți la stadion. După aproape două minute a fost adus un alt băț de fanion, iar meciul s-a reluat.