Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prima conferință în calitate de antrenor al FCSB
0
„UEFAntasticul” din Steaua - Rapid, dat dispărut de Poliție, apare pe teren, înconjurat de vedete!
0
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
1
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Știri din fotbal internațional
Mărturia șocantă a unei foste vedete de la Real Madrid » „Am stabilit un record într-o singură zi. Am băut 70 de beri”
0
Gestul uriaș făcut față de Cristi Chivu de unul dintre căpitanii săi: „Asta arată ceea ce înseamnă el la Inter!”
0
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
[valah1986campionii.europei (4727 comentarii) Postat de andytheblue pe 20 Octombrie 2014, 02:29 Pai si acum tu nu esti in tara ma valahule ? Acum da. Dar mi ar placea sa plec definitiv in New Zeeland, de departe tara cu cei mai prietenosi si frumosi barbati din lume si cu un nivel al coruptiei f scazut.]
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sppurcatii o vor *** cu spor si la ei in groapa! Sunt demoralizati dupa ce fatiorul lui Neacooita, primarul de la 3, a trecut azi pe la DNA. Cica a facut evaziune de vreo 17 milioane de euro.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noi care iubim culorile sfinte rosu si albastru indiferent de nuanta acestora pentru ca nu conteaza asa de fundamental si oricum seamana izbitor de mult cu cele originale suntem cei mai inteligenti si haterii si frustratii ne invidiaza si ne-am dat seama imediat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Deloc. Eram doar curios, moshule! Chill!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problem ?
Hai sa vedem (NE)Remontada:)
Da in k .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamo are terenul suspendat?!?! Sunt mai multi oameni pe bancile de rezerve, decat in tribune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.