Alte știri din fotbal
Gică Popescu e dispus să renunțe la Farul: „Ai cuvântul meu de onoare că dau acțiunile cu discount!”
0
Denis Alibec a semnat: „A știut să negocieze”
0
„Noua bijuterie din Giulești! E «bombă»!” » Reportaj din prima zi a noului Rapid: „Dacă nici cu Pancu nu reușim...”
0
Alexandru Bourceanu, numit antrenor la formația retrogradată în Liga 4
0
Știri din fotbal internațional
Statistică incredbilă! Spaniolulnu a atins mingea în primele 30 de minute ale duelului cu Capul Verde
0
Laurențiu Reghecampf e foarte aproape de revenirea în Tunisia » La ce club urmează să fie anunțat chiar astăzi
0
Șoc la naționala Belgiei » Poate părăsi lotul în timpul CM 2026: „Federația înțelege astfel de situații”
0
Spania - Capul Verde, în grupa H de la Campionatul Mondial » Insularii rezistă! Atlanta se animă: a intrat Lamine Yamal!
4
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Ce studii are premierul desemnat: Adrian Veștea scrie în CV că a absolvit o ...
Libertatea
la cum a jucat in acest an steaua...sunt sanse mari sa nu castige
*** nu-i problema!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Joaca Steaua in finala? Ziceti-mi si mie ce lot au,eu stiam ca joaca FCSB in finala,e bine atunci ,inseamna ca e o echipa de traditie macar in finala!
Noua,suporterilor ...celor care tin cu Pandurii...ptr ailalti de la FCSB,nu stiu...dar tie, daca nu-ti pasa ,vezi ca e un film cu indieni...poate o sa-ti placa!
Cui ii pasa?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.