Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
@Gumbo - trebuie ***... Ce sa scrie? Ca cea mai "titrata" echipa nu a castigat nimic, cu toate ca a investit foarte mult in jucatori? Mai este un material despre cum ii injuram noi ***... Este normal sa injuri anormalitatea si cand spun asta ma refer la toate furaciunile pe care le fac si la care nu se sesizeaza nimeni. Nevertebratul al puscarias nu ar avea voie sa reprezinte un club de fotbal pentru 3 ani dar o face si toata lumea inchide ochii... ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ceva mai bine s-a prezentat ACS Recas decat a facut-o echipa pe care Dinamo a intalnit-o in semifinale (imi scapa momentan numele...are un nume mai ciudat, o insiruire fara noima de litere). care a luat 7 bucati. cat il priveste pe Rivaldinho. el este doar baiatul lui tata si atat. nu e fotbalist, iar de brazilian nici nu poate fi vorba. iar la faza aia cand de 3 ori nu a fost in stare sa o bage in ate, cred ca George Nicolescu ar fi reusit macar din a doua incercare.
Noi cu petarde, alții cu cvadrupla istorică:))
Hala Madrid si Hai Dinamo!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, ce meci ai vazut aseara taica,sau poate te-ai uitat pe cartoon network..!Cum sa aiba Dinamo UN singur sut pe poarta,cand numai la actiunea brazilianului,a tras 2 suturi succesive in interval de 3 sec.,dar ,,capul" lui Nemec ,sutul ,,atenuat" la Rivaldinho,sutul lui Romera ,astea ce au fost bre..!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si totusi foresta. Si totusi borcea ioan si victor behe. Si totusi netoiu. Si totusi popescu. Si totusi negoita care a incerxat sa o arda spre mall si sa va mute la glina la groapa de gunoi. Si totusi conversatia cu tine ma scarbeste si o inchei aici, pt ca nu stiti cum e in cl pt ca n ati fost NICIODATA! Aaaa....si totusi 8 ani fara victorie . Daca iti aduci aminte. Sezi parcat, ca esti pe minus. Chiar si incaltat cu mai multe ghete de aur....furate
Și totuși cea mai panaramă echipă din Champions League, cu peste 30 de meciuri fără victorie. Și totuși o echipă fără stadion, fără palmares, fără identitate, fără suporteri. Și totuși o echipă bătută măr de Dinamo în ultimul an. Și totuși o echipă plină de pușcăriași la conducere. Și totuși o echipă cerșetoare, neputincioasă, lipsită de fairplay. Middlesborough, Stuttgart, Manchester City, Maccabi, Macarone, Cavani. Și totuși o nulitate de echipă ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esri banat de societate si te descatusezi pe gsp, in mediul anonimatului, varsandu ti frustrarile pe aici. Steaua ti...familia? Ce tot te agiti asa?
am impresia ca ati vazut alt meci. ati omis sa spuneti despre golul anulat aiurea de catre petardele de arbitri. dar la ce sa te astepti ***...!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.