Alte știri din fotbal
Reacția lui Adrian Mititelu, după ce Juan Bauza a semnat cu Levadiakos: „E jucătorul nostru!”
0
A venit un fotbalist de 3 mil. € în România: „Un fel de Bîrligea. Va fi bun cu O SINGURĂ condiție”
0
„Fițuică” pentru Gigi Becali! Ele sunt cele 4 nume propuse pentru transferurile „last-minute” de la FCSB
6
Programul complet al turului al treilea din Cupa României: cu cine joacă Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Număr-record de cereri de bilete pentru derby! Bayern ar putea umple de aproape 5 ori stadionul » Un abonament la Bayern e cât la Rapid
0
Juan Bauza, prezentat oficial la noua echipă » Va fi antrenat de fostul tehnician din Superliga
1
Cine transmite la TV meciurile KuPS – Universitatea Craiova și CFR Cluj – Tromso
0
Raul Rusescu, pronostic categoric înainte de KuPS - Craiova și CFR - Tromso: „Avem o problemă”
3
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
3
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
5
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Tu sigur ești unul din cei 200 de protestatari din toată țara ai fcsb !!!!???? :Altfel nu îmi explic *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pariati de pe acum: Steaua cistiga cu 4-0, Dinamo nu are nici o sansa. Dinamo la anul retrogradeaza sigur. Asta e situatia trista de la Dinamo. Cel mai onorabil e sa se desfiinteze nu sa fie bataia de joc a tuturor.
E buna si cupa asta,fiindca si fcsb si dinamu, la alt trofeu nu au acces,asa ca,se vor bate pe ,,copanelul,,asta!:)))
la cum s eprezinta echipa cu el antrenor ,imi e ca 3-0 e un scor decent ..lupu il sustine ..negoita un zidar s atat ,prost afacerist ,,il conduc *** si il duc spre *** ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai, faceti cheta in redactia gsp sa-i cumparati lui tolontan un detector de radiatii..!!!
Nea Alone are toate sansele sa piarda cu 3-0.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.