Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
nu ca sunteti incrEdibili, pana acum scriati ca dinamo nu are un lot numeros, ca mereu va fi acelasi prim 11, ca dinamo nu are banca de rezerve, acum cand au venit 11 jucatori si unii nu mai prind lotul, scieti ca au fost EXCLUSI din lot. sunteti FANTASTICI :)))
Marc merita o sansa dupa gafele facute de Naumovski la Tg. Mures, mai ales ca s-a mers pe ideea : cine greseste plateste cu postul de titular...mi se pare mai concentrat mai ales 1 contra 1 cu atacantii...jucatorii au valori apropiate, in afara de Durimel si de dezordonatul de Fai, din pacate aproape toti nu prea au valoare de Dinamo, ar trebui dati toti afara...in schimb cu un antrenor f bun si 1-2 jucatori cu valoare peste lotul actual s-ar putea forma o echipa gen Urziceni, care prin forta grupului, sa se bata la titlu..Teja a fost adus de Stanciu cam cu forta si Negoita i-a aratat acestuia cine este seful...
Rotariu, Matei si alti cativa nu prea au ce cauta pe acolo, insa la acestia 2 li se va da credit desi nu merita
Un antrenor care schimba 5-6 jucatori de la etapa la etapa si nu are un 11 conturat la ora primei etape e un purtator ilegal de legitimatie de antrenor!
Toti jucatorii cu exceptia lui Elhamed si partial Bunoza,au facut greseli,unele decisive,care au si influentat,aceste ultime 2 esecuri,problema mare e inconstanta de care dau dovada majoritatea titularilor,multi tipa acum sa-l demita pe Teja,dar daca iar ne tot mai ,,carpim''pentru 2-3 luni,nu vom realiza o ,,crestere''reala nici la anul..totusi i-as sugera lui Teja,sa defineasca un lot stabil de 18 jucatori,iar echipa de start sa aiba maxim 2-3 schimbari de la meci la meci,astfel ca sa poata lega relatii de joc,deocamdata ,,scartaim''la mijloc unde Grigore nu pare o solutie durabila care sa dea siguranta,iar pe mijlocul apararii trebuie fortat cu Marc-Macho-Buno,pentru ,,etanseitate''.
Daca Teja vrea sa ii dea afara pe Alexe,Lazar si Marc sa plece el primul un nenorocit ordinar,eu am tot respectul pentru Stoican si cei care ne-au scos din rahat si care ne-au ajutat sa supravietuim in perioadele astea grele decat pentru mercenarii lui Teja! Demisia,lasa-ne,Teja pleaca si du-te!
Dinamo isi merita soarta , au in conducere un rapidist(Stanciu) si antrenor un stelist (Teja ).
nu eu am zis asta. ziaristii, unii useri... unii tehnicieni.. lazar are 25 de ani sau cat are si deja trebuia de mult sa confirme. daca era atat de mare valoare nu mai juca in L1 de ani buni. sa fim rezonabili.
Pai Lazar parca era cea mai buna aripa dreapta acum cateva luni ...si voi vreti sa plece!
Borhotul fierbe si la voi, exact cum a fost la noi câteva luni in urma. Prea mulți jucatori de genul "cand ii dai ii fata scroafa, cand ii ceri ii moare capra". Ai nostri au tăiat atunci- complet- coada...câinelui (sau...a c.iorii, ca sa nu va supărați). Am zis ca-i o Nebunie, dar a fost bine! Au găsit jucatori- romani si străini- liberi de contract, cu pretenții rezonabile si- mai ales- dornici de a juca Fotbal. Fotbal! Va mai amintiți, jucatori mofturoși si puturoși? Fotbal. Succes.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.