Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Stie cineva de unde ne putem cumpara materiale promotionale cu sigla becalifera? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Aștia când au văzut că sunt proști, acum vor să ne și convingă să nu avem dubii ! In mod normal cele două partide de ieri nu trebuiau să se joace pe ”patinoarele” ale numite terenuri de fotbal ! Acum de frică să nu fie dati în judecată pentru că au acceptat ca meciuirile să se dispute, opresc un meci de pe ...Arena Națională ! Păi dacă corespunde standardelor la orice punct , care e problemă redușilor, repetați prostiile cu avizul ISU ?!
...iar pe tine sa te declaram idiotul anului 2016
Daca nici pe monumentul ala de stadion nu se poate juca acum , Liga si FRF ar trebui sa se desfiinteze !
După grozăvia de la Tg Mureș continuă seria deciziilor bine „manageriate”; acum nu se poate juca nici în sală, așa cum este Arena Națională!
saracu de tine suferi tare rau,asta e o stire aruncata asa,si gata v a apucat ,mare e gradina DOmnului
Pericolul ar fi sa se dispute...
Lasa-i in pace ca au iarna grea la -8!:)))
avantaj dinamu,ca se intareste tare in iarna.cumpara *** 4-5 jucatori de mare valoare(500.000- 1.000.000 de euro bucata) ,ia campionatul si-i spulbera pe stelisti in cupa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, da, iarăşi greaua moştenire ceauşistă. Atunci Steaua a fost Campioana Europei. Da, grea moştenire !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.