Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
5
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
0
Chelsea bifează un nou transfer spectaculos după Mondial
0
Oficial! Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei: „Dacă te porți urât și nu-mi lași familia în pace, plec!”
0
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
4
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
O dronă a fost doborâtă de un pilot român de pe un avion F-16, în Buzău. ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
cred ca Dinu a vazut meciu la aragaz :))) ne-au dominat U.Cluj clar ca lumina zilei, noroc ca au fost penaltyurile iar Marc a fost intr-o zi mare aparand 3 din ele !!!
meci de divizia judeteana spre amatori...
Mă confunzi. Am intrat ieri înainte de meciul lui Dinamo. Dar dacă tot pui întrebarea, răspunde, tu cum reziști? Că te lupți cu moșu zi lumină până-n seară și noaptea nu te hodinești?! :))
Nea Vasille ce mai faci, cand tai porcul ? :)
Omule cum poti rezista doua zile incontinuu fara sa dormi ? Iei intaritoare ceva ?
* consul....
Pai nu vezi frate,cum arata echipa lui Dinamo? Cred ca ii lasa cu mingea pe stadion doar la meciuri! Radem,glumim ,dar la cat de jalnic joaca DINAMO ,cred ca fac curand infarct la un meci,nu mai suport sa vada cum o echipa cu 18 titluri in palmares chinuie fotbalul mai rau ca axintele sau calarasi!
Cât costă o cosultație gratuită cu stetoscopul în redacție?
Interesant mesaj " nu aveti voie cu mingea aici pe stadion" pai daca nici pe stadion nu ai voie cu mingea, atunci unde ai voie? :))
Vali Lazar si Traian Marc sunt singurii care se ridica la prestanta numelui DINAMO,restul? Afara cu totii,daca se doreste performanta in viitor! Hai poate si FIlip,ca e tanar si sufletist ,desi nu prea ii iese,pe restul pot sa ii trimita la cules de capsuni sau de masline!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.