Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu s-a amuzat copios de ce a văzut în Mexic - Africa de Sud: „Mingea e dușman pentru ei!”
0
Gluma virală cu Shakira, după momentul din deschiderea Campionatului Mondial
0
Coreea de Sud - Cehia, al doilea meci de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Cote
0
Mexic – Africa de Sud » GOL Jimenez, meciul „se rupe”! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
15
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
asa este, am putea cadea cu Astra sau ASA-ul si ar fi mai dificil decat cu fcsbe!;)
Asta inseamna sa fii mafiot la Dinamo!! Sa castigi pe bune cu Tudor in teren, fara sa-ti dea nici un 11 m!! C;mon Super Reds!!
Steua sar putea Sa fie in Liga 4
bai ziaristii lu' peste, din cate echipe sunt in turul urmator voi nu stiti decat o echipa,steaua??? de ce nu poate da peste Viitorul?? titluri de cancan....halal ziar de sport...numai steaua aveti in cap
Ba joaca ma agricultorule, ei si targu mures
In sferturi o vrem pe steaua e momentul sa trimitem la cos mizeria aia din ghencea care a dominat fotbalul romanesc in ultimii 3 ani din cauza faptului ca Dinamo a fost k.o din cauza groparilor condusi de borcea , badea si netoiu! Ii distrugem pe toti eu propun ca si asa fotbalul romanesc e sarac si nu sunt bani sa ne dea noua deja toate trofeele ca ceilalti joaca degeaba! Se naste un Dinamo la fel de puternic ca in 90 si 2007! Tiki taka Dinamoooooooooooo Tiki taka Dinamoooooooooo !!!!!!!!!!! Of doamneeeeeeeeee ce se rup ficatii in fecesebisti si pe noi ne doare rau de tot in pl de eiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Ba in Bucuresti nu se danseaza calusharii .......https://www.youtube.com/watch?v=44R4_MYW7q0
*** cum de nu joaca direct in sferturi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jocul nu a fost unul foarte reusit dar rezultatul e bun pentru armosfera. Si e bine ca ne-am luat revansa pentru sezonul trecut. Mi-a placut Filip si Essombe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.