Comentarii (15)
 •  24 Septembrie 2021, 16:43
Postat de titiduru22 pe 23 Septembrie 2021, 18:48

L-ai intrecut pe Moflea la prostie !

de ce bai pacalici? o sa vezi ca,chirla o sa treaca peste vitan bazresti in clasament,cu al lui clinceni.

marcelclujnapoca
marcelclujnapoca  •  23 Septembrie 2021, 20:43

De ce nu actualizati GSP rezultateele de Cupa Romaniei ...ne trimiteti tot la finala de anul trecut??? Scoateti-o de acolo atunci!

titiduru22
titiduru22  •  23 Septembrie 2021, 18:48
Postat de jessieclark pe 22 Septembrie 2021, 17:00

cum a venit chirila,cum a dat clinceni gol. o sa treaca peste vitan barzesti in clasament clinceniul in scurt timp.pierde maxim un meci din urmatoarele 5 cei de la clinceni,cel cu Steaua de sambata.

flosud97
flosud97  •  23 Septembrie 2021, 18:34
Postat de c23665 pe 23 Septembrie 2021, 18:03

90% din echipe ar renunța la competiția asta dacă nu s-ar teme de amenzi! Cheltuieli în plus și timp pierdut.

Ce minte de om Ingust, pai daca cupa te duce in Europa, orice echipa vrea Sa o castige cupa, numai tu vezi I vers, ça se joaca cu rezervele e Alta treaba dar cand vor avansa vor juca cu vedetele ça sa ajunga in Europa pentru a se face de rusine

c23665
c23665  •  23 Septembrie 2021, 18:03

dansy
dansy  •  23 Septembrie 2021, 17:59

Când va supăra adevarul cenzurați!Halal ziar!Ca pe vremea comuniștilor!

289534292959553
Jiří Janečko  •  23 Septembrie 2021, 17:57

Titlul este frumos ”CSO Filiași (L3) - UTA 1-0 a fost primul meci al zilei” despre care nu a fost scrisă nici o literă până nu s-a terminat meciul, am crezut că acest meci s-a amănat sau nu se mai joacă???

dansy
dansy  •  23 Septembrie 2021, 17:57

Ok

regal.sport.csa.selimbar
regal.sport.csa.selimbar  •  23 Septembrie 2021, 17:56
Postat de valentindragobete pe 22 Septembrie 2021, 19:26

CSA cazarma cand joacă ? Vineri ! Ah, vinerea nu se joacă in Cupa României iar daca s-ar juca, CSA obielele a fost deja eliminată de transportatorii de piță !! I-auzi, ghinion ...

Au susținut prostii o luna de zile ca au acces la Cupe europene pe traseul cupei. Așa cum susțin acum ca vor promova. Eu cred ca mai degrabă va fi Arestat comandantul CSA cu ai lor 400 de suporteri luați si de la Regal Sport