Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic și-a discutat viitorul în conferință: „Clubul trebuie să meargă înainte”
0
Mihai Stoica își pune rivalele în cap: „Am chef să mă laud! Eu văd ce alții nu văd”
0
Gigi Becali a anunțat toate venirile și plecările de la FCSB: Florinel Coman, Târnovanu și „Decuseara”
0
După derby-ul de Conference League, Marius Baciu a urcat în autocarul lui Dinamo
2
Știri din fotbal internațional
Vlad Dragomir termină sezonul cu un trofeu » Căpitanul a condus-o pe Pafos la a doua Cupă a Ciprului
0
FCSB începe cursa spre milioane de la UEFA » Ce sumă poate obține echipa roș-albastră
2
FCSB, cap de serie în fiecare tur » Cum poate arăta traseul spre grupa Conference League
0
Barcelona a anunțat transferul de 80 de milioane de euro: „Prinde-l dacă poți”
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
5
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
3
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Păi, și în cazul ăsta, ce fel de (porcărie) de echipă e FCSB ?
By the way, clona fcsb nu e Steaua.
ciudata totusi diminuarea intentionata a numarului spectatorilor de pe Obvlemenco chiar si atunci cand se anunta numarul de spectatori la statie. Ce sa insemne asta? 1) O mana de ajutor data evaziunii fiscale de catre o parte a presei? 2) Problmeme cu aritmetica primara a reporterului, atata intelege. Se pot numara sectoarele pline, numarul total de sectoare, se stie numarul de locuri, 31000, niciodata n-au fost sub 10 000 adica o treime desi am mai vazut discrepante mari in gsp. 3) Ziaristul este chibit infocat al unei echipe cu putini spectatori in tribune pe care el o vede foarte populara...virtual. Incearca sa minimalizeze .. echipele rivale.
Respect Talpan respect Cristian preda
Am înțeles că, în ultima vreme, GSP s-a șmecherit ! Cică, nu împachetează orice fel de pește.
Drag[ Tolontan, ;ezi blînd, nu te mai agita, o să rămînă așa cum s-a stabilit: căsătoria este uniunea legală dintre un bărbat și o femeie. Punct.
Bai radu prostea snagovul a acceptat pt ca a încasat niște bani din bilete ea fiind echipa organizatoare daca duca la ploiești venea galeria craiova 300-400 plus 20 susținători ai echipei gazda și ieșeau în pierdere și oricum pierdeau meciul diferenta de valoare fiind clară.
Jurnalism la nivel de taxator ITB. La altceva nu te poti astepta.
In mod evident, fc fcsb nu e Steaua. E doar o clona penala pe care n-o suporta nimeni. Palmares nu e, traditie e, suporteri nici atat. Doar impostura si prieteni cu gratiile .
”genial” felul în care se apără jucătorul cu numărul 92 de la Botoșani la primul gol
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.