Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
E un semn bun,bravo baieti,imi pare bine pentru Mamut care pare ca s-a deblocat,era si timpul.Forza Stiinta,Campioana unei mari iubiri!
Pentru cel care semneaza ca"ALB ALBASTRU"esti un ***,dece vorbesti de sustineri cind habar nu ai pe ce lume traiesti.Clubul CSU plateste totul.Dar cand vine vorba de *** vostru ce parere ai care pe unde a fost nu a platit utilizarile.Vorbeste de clona voastra si de echipa de ciomagari.Cei care nu stiu situatiile fircarei echipe vin cu injectivul CLona ,sant oameni fara bun simt si fara educatie si scriu pe peretii blocurilor josnicia ce ii determina.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** o sa dispara...iar clonatii or sa isi piarda favorurile facute de primarie si or sa ajinga *** ale societatii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ce 5? 5 ani de prima liga sau ce?
Cu alte cuvinte miroase a c..................................................................upa la Craiova...
Iar incepeti sa visati ? Pai,cu ce echipa au jucat ? Pana in minutul 30,nu s-a vazut care joaca in liga 3-a,si cine era cea din liga I-a ? Parca ambele erau din liga 3-a. Oricum,Nistor e catastrofa si Mateiu sta pe tusa fara vreo explicatie,Campanu va ramane speranta la infinit, iar Ofosu nu e de liga I-a.E de apreciat totusi acel tanar(Mamut),ca parca vrea mai mult si alerga destul fata de restul.
Nu de frica. Sunt jucatori care au lipsit datorita accidentarilor sau a COVID-ului si era nevoie sa le dea tempo. E normal. vezi ca au patit in finalul campionatului trecut, cand pauza de 2 saptamani i-a scos din ritm si la meciul cu CFR a fost fara tempo. Sunt lucru normale. Sunt curios cum o sa se prezinte FCSB in urmatoarea etapa de campionat, ca inregistreaza o pauza cam lunga + lipsa unor jucatori.
Impotriva unei echipe mai mult decat modeste, fricosul de Papura a bagat cel mai bun 11 pe care il avea de la dispozitie. Asta se numeste disperare !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.