Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Ionita e jucator la nivelul ligii in care evolueaza echipa sa de suflet.
S-a nascut talent si o sa moara speranta! Doar mingicar, fotbalist nu va fi niciodata.
Na Ionita, marele talent,ca-l tot auzeam la tv, ca nici un antrenor nul joaca titular, cat ar vrea el, si dinalea....acum se pare ca nici cu Petrescu nu-i merge? safie oare toti antrenotii prosti, sau sa aiba ceva cu el, de nu joaca,....sau el chiar PACALESTE FOTBALUL?
scula de jucator asta, care refuza Steaua. io-te ba, Steaua strica jucatori, ksv ii face mari. obviously nu vb de clona de la amatori
Petrescu ii vede si la antrenamente.
Unde dai unde crapa =)) ai scris comentariul la betzie? Clona e aia din popesti leordeni condusa de puscariasi care joaca in galben-albastru si DACA ajung in EL vor juca la Tg-Jiu. Nu va e rusine cu asemenea "echipa"?
sint fan cfr dar spun sincer intre Petrescu si Ionita as alege Ionita sint satul de acest inginfat cu un joc mizerabil ce sa faci cu acest titlu sa astepti sa vina ceva pescari sa iti arate cum se joaca fotbal
Eu sper sa revina la alta echipa in forma mai buna. Ii cazut psihic, fizic nu stiu, dar nu a confirmat.
Categoric ca este un fotbalist talentat. Este insa prea crud si crescut in scutece prea mult timp. I s-a dat drumul pe aratura si chiar a vrut sa faca unele judecati insa a dat-o in bara pentru ca logica lui se reduce la "broasca-i verde, iarba-i verde si rezulta ca broasca este iarba. il ia pe nu in brate mai abitir ca ateii cu Dumnezeu sau biserica cu Darwin. Se vede ca nu a primit o educatie unde se incepe prin a intelege niste valori exacte sa isi faca datoria acolo unde este . CInd a plecat de la Astra a dorit fara sa gindeasca sa plece la pomul laudat cu sacul. Este bine sa crezi in tine dar sa nu te supraevaluezi. Costache este un fotbalist bun si el cu doi neuroni dar joaca. A avut rabdare sa astepte . Ionita ar fi trebuit sa traga pentru a pleca afara la un club nu sa astepte sa fie mina a saptea stind pe banca si uneori nici acolo. Din pacate cind se va maturiza va mai avea un pic si va termina aventura asta prin fotbal unde se pare ca ii place sa stea rezerva scumpa si sa nu faca nimic. Nu te lasa baiete tine-o asa!
Cred ca mai corect spus e ca Ionita are creierul ZERO BARAT. *** sa refuzi Steaua, echipa care a facut sa se vorbeasca la superlativ despre fotbalul romanesc. E *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.