Alte știri din fotbal
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
0
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
12
Prima înfrângere pentru MM Stoica în mercato » A refuzat-o pe FCSB și a devenit protagonistul unui transfer-record
8
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti oferă detalii despre situația lui Neymar » Ce planuri are selecționerul italian la meciul cu Maroc
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Campionul mondial cu Germania a criticat inovația de la turneul final din 2026: „M-a iritat! Schimbă tot”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
1
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
ce fata de spatele blocului are in poza asta.... bleah
Asta am si spus inainte de meci sa nu ne accidentam. Numai tu porcica cu virgula Cupa ta de carton ! Bine macar ca nu s-a accidentat Dolha ca eram varza.
Asta e, pacat, dar Dinamo nu sta intr-un singur jucator. Paun poate fi o solutie, desi s-a vazut ca e putin stingher pe dreapta. Poate cu Cristea pe dreapta si Paun pe stanga, n-ar fi rau. Oricum, sa se faca bine, avem nevoie de el cu Timisoara, cu Craiova.
bah robyhno ciobanila taci mah ratatule ...a nu poti ai prins gustu netului de cand a ajuns la tzara ...fmm pai dinamo nu sta nici in Torje si nici intr-un jucator mai bine vezi.ti de cometa condusa de Mr cioban ;)(jiji) sa nu iti fie prea greu sa iti dai seama despre cn ii vb
Stai linistit ca Dinamo nu sta doar in Torje.O sa batem si fara el,dar ne era mai usor cu el in teren.
pacat chiar imi pare raw :)))
vai saracutul acum dak pierde dinamo o sa dea vina k nu era torje in teren :)))
Pai si acum 3 min a spus Andone la sportRO ca Torje a suferit doar o intindere si ca sigur va fi apt de joc vineri cu Gaz Metan! Cine minte? Ando sau Borcea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.