Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
Neicusorule, vezi că ai școală cam șubredă la bază. E drept, societatea v-a dat nas, permițându-vă să vă trâmbițați găunoșenia prin tot locul, dar această permisivitate inconștientă e un fel de cancer pentru ea. Cu cât o țară e mai înapoiată, cu atât se aud mai tare vocile nerozilor!
Oups! S-au necăjit ungurii! Vigilent neamu' lu' orban, care vreți voi, că-s la fel dar numai unul gândește. Nu spun care că se supără milțianu' care face stadionu' oblic.
Era suficient sa-i spui oltean... Restul se subintelege!
Invata limba romana... romanule!
Hahahahahahha...KVSC
Respect Ungaria !!! CFR si Sepsi !!!!
Daca vreti sa stiti cat de iubiti sunt romanii in ardeal va invit aici sa vedeti pana unde duce sovinismul si ura maghiarilor fata de romani si tot ce in seamna romania... Cand am sa vad in Ungaria placute bilingve sau drapeluri romanesti pe primariile satelor cu etnici romani, doar atunci domnul Csaba Asztalos poate vorbi de drepturi egale, descriminare etc. Pana atunci, daca nu le convine cum sunt tratati sunt liberi sa mearga in patria lor muma...
ale ale tare prost esti mai oltene !!!
Eu cand v-am zis ca fcsbistii sunt cei mai proasti oameni din tara, nu m-ati crezut !!!
sa-i amendeze. dar atentie, nu are nici o legatura cu fotbalul. a fost in afara terenului, in afara competitiei. sunt persoane fizice
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.