Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum a păcălit compania Levi’s restricția impusă de FIFA
0
Iran - Noua Zeelandă, duel în grupa G de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Grecii anunță plecarea lui Răzvan Lucescu! Patronul Ivan Savvidis și-a dat acordul
0
Am călătorit cu maşina Google fără şofer prin Los Angeles! Cât a costat şi cum a fost experienţa
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
BLAT !+ pentru burca si golofca!
Pe portughezii prafuiti de la CFR nu i vede nimeni sau nu e deschis nici acum laboratorul de analize antidoping. Pana cand va faceti ca nu vedeti mercenarii *** violenti si *** . Rusine FRF
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din gafa in gafa, mustim de competenta in fotbalul romanesc
Deci Botosani au fost gasiti vinovati de ce a reclamat CFR, dar rezultatul ramane valabil?! :D hahaha
gutui ,gulii sau muraturi , nu conteaza uite cum CFR-ul reuseste tripla impotriva supusilor ciobanului infractor dovedit ! si cum asta nu era suficient sunt si in grupe EL si vor castiga si cupa in RO in finala cu Metalul Bz
cata penibilitate, pai ceea ce reclama cfr s-a judecat la sesizarea frf si rezultatul? fix o amenda asa ca ce mai invocati lipsa taxei de timbru cand s-a judecat aceeasi speta la sesizarea cfr si frf?
nu au platit taxa fiindca nu au avut cu ce! Din acelasi motiv au transferat numai gutui libere de contract in frunte cu trompetele de la gaz metan!
Ati uitat TAS-ul. Iar pe acolo CFR-ul cam avea pe cineva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.