Alte știri din fotbal
Start la bucurie pentru olteni: „Rămâneți cu noi să vedeți cât vom petrece”
0
Titlul lui Rădoi sau al lui Coelho? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: „Să fim corecți!”
0
Campion în premieră, Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova: „Cu siguranță”
0
Concluziile lui Raul Rusescu. după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Rusinicaaaa na na na
Eu cred ca Rădoi a făcut două greșeli mari! În primul rând nu trebuia să joace cu Lung în acest meci.Lung este lent și nu are reflexe. În al doilea rând Căpățâna nu trebuia să execute penalti.Capatana. Nu a marcat decât un gol de când este la Craiova.
Noroc ca vă avem pe voi în Liga a doua!Voi nici măcar nu visați să ajungeți să jucați la nivelul nostru.Voi mereu jucați hora L1-L2 și așa veți face mereu!
Da' *** de când nu mai e?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu are casa.
Ole Ole Ole Mogosoaia in Cupa nu mai e! Ahahahahahahaahhaha
Norocul vostru că de ani buni nu mai aveți grija coeficientului iar în acest sezon, dintre toate echipele din playoff, doar Dinamo București nu are drept de joc în cupele europene, nemaiavând cum să repete "epicele rușini" (gen Elfsborg, 17 Nentori, Knattspyrnufelag). Așa că nu ne rămâne decât să privim de pe margine, să aruncăm cu scaune și să facem mișto de ăia care sabotează coeficientul. Ce-i drept, o insolvență a mogoșenilor lui Maic ar mai repara puțin coeficientul ăla, pe care din păcate doar ranga ruginită a ciobanului a reușit să-l mai îndrepte în ultimul sezon european.
Da, pai jucati atunci cu echipa a 3 a in campionat acum cu ei, vad ca in cupa sau lamurit lucrurile pentru voi, apropo : cosmarul tau, Farul din Constanta, e in Semifinale C R, ha, ha, ha...:)
La meciul asta faceai referire?
Victorie meritată a ceferiștilor, după un meci de slabă calitate, presărat cu greșeli de ambele părți.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.