Alte știri din fotbal
Lui Varga nu i-a picat bine cum a procedat Pancu + Două propuneri oficiale pentru Deac: „El alege”
0
Președintele lui Dinamo a răbufnit: „Am stat o lună în negocieri. Nu e corect”
0
L-a văzut pe Darius Olaru în FCSB - Beșiktaș și s-a declarat surprins: „Nu o să înțeleg niciodată. Unii nu văd fotbal”
0
Mihai Stoica l-a contrazis pe Becali: „Ar fi o blasfemie. Asta i-am zis lui Gigi”
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Îmi cer scuze, asta este postarea de luni, nu înțeleg de ce a apărut azi, aici :))
Asta este STEAUA! Asta e singura STEAUA! Care joacă cu tribunele pline mereu!!!
Auzi bai UTA fosta Flamura Cenusie Arad,FCM UTA arad,IT arad etc etc.vezi ti de echipa ta ,in retur nu veti scapa ,am impresia ca te umpli in pene dupa o victorie chinuita si nu fara ajutorul arbitrului din tur , te chinuie adevarul tu cu echipa ta reinfiintata de 10 ani,daca nu era Talpan idiotul care a infiintat clubul asta doar de dragul de a fura palmaresul pentru a stoarce bani publici nu ar fi exista CSA si ma mir ca i-au dat voie sa inscrie echipa asta pentru ca una este sa foloseasca banii primariei si alta este sa foloseasca banii MAPN pana si FIFA sau UEFA ar trebui sa se sesizeze nu mai zic de FRF si LPF,banii ministerului ar trebui folositi pentru cu totul alte destinatii.vezi si alte exemple din liga 1,forma de organizare trebuie sa respecte legea.FCSB nu mai este club de garnizoana comunista,in secolul 21 nu mai exista monopoluri create artificial de ministere.
Bravo Bumbi, ai descoperit apa calda, dupa atatia ani de ciolaneala la Cazarma 3618 !? ;)))
Cum sa joace ma prostule Steaua de la 4? Nici între ei nu joaca la ora aia. Aia e ora pentru echipe fără audiența
Bravo baieti, felicitari pentru cele 3 puncte din cupa! Chiar daca nu e la fel de satisfacatoare, stiind ca am batut o clona infiintata in 2017 pe un stadion gol si nu am jucat impotriva adevaratei Steaua, e important ca am obtinut o victorie in Ghencea. Alte 3 puncte luni cu Steaua ne va face de 100 de ori mai fericiti!
hai sa nu exageram. au fost cel putin 1000 in peluza. Dar pe mine ma amuza ca nu exista absolut nicio conexiune intre galerie si echipa. Baietii par doar niste performeri care vin acolo sa spuna ca ei sunt steaua si sa-l injure pe becali, obsesia vietii lor.
Cătălineeeeeeeee! :)))
Mai bine ai citi cu atentie discursurile postate de tov stil asta de la ora 18.23 si sa vezi acolo limbaj de fanel gheorghiu specializat.e nea nelu'2 cu vocabularul lui forestier.il gasesti deasupra ta e al doilea.
Hai ca ati tratat meciul cu cea mai mare seriozitate. La anul, in mai, il si vad pe Talpan cum rade si spune "hi hi, am castigat cupa". Apropos, ai fost la meci ? Am vazut ca a cam batut vantul pe stadion, nu stiu daca au fost mai mult de 300 de oameni. Asta e Steaua bai baiete ? Sa nu fie in stare sa umple un rand dintr-o peluza ? Pai mai mult spectatori au fost la Tunari-Craiova. Imi e mila de voi, vin vulturii negrii si din rautate va dau de la 6 in sus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.