Alte știri din fotbal
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Daniel Bîrligea a spus de la cine s-a inspirat la gol: „La el am văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Când eu am început grădinița tu nici nu erai in program și in acele timpuri se făcea educație nu ca ulterior când probabil tu ai fost respins la grădiniță .
Vorbești serios?!
Rămâne cum am stabilit.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ne explică și nouă cineva,de preferință "organizatorul" burli, cum *** joacă ci.fi.ri și rapid cu Dumbrăvița "in deplasare" acasă și câștigă cu "albitli" în timp ce Sreaua se mută dintr-un colț in altul al țării Arad-Galati(între ele corecția aplicată lu' sucu &).Și cică au toți șanse egale!!! Tipic burlanistic!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai făcut pe prostul la grădiniță și... ai rămas așa. Ghinion.
S-au detașat doi proști ( vasileroaită și cluj-cluj ) care o țin pe a lor că nu s-a întămplat nimic neregulamentar la acel atac in careu pt.impresionarea lui dănutz , un om putea muri , dar pt.ei nu contează !
ne inmultim uitandu-ne la tine!
Ma voi idi otii va inmultiti prin mitoza?
De data asta prostul esti tu n-a fost de rosu a fost chiar de visiniu.imprudenta se sanctioneaza si ea chiar daca n-a avut intentia clara de a lovi.din imprudenta atacantul a comis un atac violent asupra portarului miklos.sa speram ca nu va avea miklos urmari in urma acestui eveniment.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.