Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Nea oieru' se tot milogeste sa-i batem pe keferei =)) de buni ce sunteti va rugati de altii sa va faca campioni.
Nea george dunose tot tare-n clanta se arată. O sa-i cada proteza din gura de atâta sporovaila.
Dobrine iar te bagi,veniți de echipa ta si lasa ne pe noi sa decidem,de fapt am ales..
CSU ar trebui sa inteleaga ca nu poti pacali fotbalul si competitia la nesfarsit. Joaca bre pe teren toate meciurile; pierzi sau castigi, dar iesi cu fruntea sus. Astazi s-a dovedit Karma pentru magariile pe care le-a facut sezoanele trecute. Bai juvetilor, duceti-va la CFR Cluj si jucati ca sa-i bateti; altfel, daca va faceti altfel de calcule, ramaneti aceiasi loseri ca si in anii trecuti si va veti uita la cupele europene la televizor... ca intr-un baraj cu Rapidul nu va vad prea bine in Giulesti...!
Tot viu,nu mai..
Cand s-a infiintat CSU, FCU nu era. A aparut dupa cateva saptamana cred. Nu cred ca ai mémoria asa slaba :)). Ignorand totusi si decalajul asta, dupa aléa doua meciuri , v-ati desfiintat (de data asta fara FRF sau altii). Déci loc gol.
Ii e frica lu' Atilla =)) abia astept meciul de duminica sa ii umilim din nou!
Ia zi-mi, cand a castigat vreo echipa de a lui mititelu (ca e la a 3-a echipa) vreun trofeu? Sau cand au terminat macar pe podium ultima oara? O fi Rotaru cum o fi, dar macar a facut ceva cu echipa, nu ca infractorul vostru.
Pai vorba rabinului, amandoi aveti dreptate: el are in ce spune si face, tu ai cand spui ca poate si ar trebui sa faca mai mult
Acum trollezi fara a clipi! Cim adica "o echipa s-a ridicat pe locul gol"? Echipa dezpre care vorbesti a jucat 2(doua) meciuri impotriva FC Universitatea Craiova, in L2. Nu cred ca ai totusi memoria atat de slaba...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.