Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Portarul nu trebuia sa termine pe teren meciul el l a lovit si Giafer peste *** dar *** nu a vazut nimic !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Despre Burcă poţi spune că ar fi la proba de pantomimă în timpul meciurilor. Se scălâmbăie, se contorsionează, în încercarea de a le comunica jucătorilor ideile sale măreţe. Comunicare ce ar trebui să fie la antrenamente.
arbitri si arbitri, viziuni si viziuni... a fost un atac dur si intentionat portarul probabil intuind pozitia de ofsaid adica circumstante agravante. a mai avut o interventie agresiva la o degajare cind se impunea galben. daca abdallah s-ar fi tavalit pe jos de mama focului, cum fac simulantii, si ar fi cerut vreo 3-4 minute de interventie medicala, atit cit a durat deliberarea, poate arbitrul ar fi mers pe decizia initiala pina la capat. din alta perspectiva, pentru Dinamo, poate a fost mai bine asa pentru ca a trebuit sa lupte in conditii de egalitate numerica, fiind astfel obligata la efort si concentrare. poate vom ajunge cindva la a fi egali in aprecierea acelorasi fapte cu aceeasi masura. pina atunci se va tot discuta de greseli.
Decizia arbitrului de neinteles,dar daca ne uitam in curtea noastra trebuia sa marcam de cel putin trei ori. Multi dintre jucatori sunt de pluton,sau chiar mai slabi,dar sunt bine pregatiti fizic. De aici si cate un “zvac” cu o ocazie ici-colo. Pastrand proportiile,jucam ca Chelsea in acest sezon:))
Acest arbitru *** , dar asta nu scuza cu nimic nepriceperea lui Burca !!! Cum bah la scorul de 1-1 , scoti cel mai bun om de pe teren , si joci fara varf, il urci pe Amzar varf !! ESTI PRAF BAHHHHHHHHHHHH !! PLEACA BAHHHHHHHHHHHHHHHH IA-L SI PE GIAFER CU TINE !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
concluzia, câinii au fost iar ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai scăpăm de antitalentul ăsta fudul?! E un arbitru insipid și stupid.
Ce pretentii sa ai de la sfesnic? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.