Alte știri din fotbal
O fostă glorie a Rapidului laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
10
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Manchester United! Iese din circuit două luni
0
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Faptul ca te enervezi demonstreaza cat de prost esti. Eu ma distrez aici, chiar nu s-au legat firele in capul ala ala al tau ? nu s-a aprins niciun bec ? evident ca sunt superior. Acest concept nu e de condamnat. Divizarea oamenilor ar trebui sa inceapa cu mine si cu tine :)))))))
Adică, la...ferar !
Vai de capul tau de sarac ametit, ar fi bine sa-l iei in brate pe Kogalniceanu sa te mai deschizi si tu la minte. Singurele randuri citite de tine sunt pe iphone atunci cand deschizi cancanul. Amarastean siluit !
Tot din cauza lor, dis de dimineață, eram trezit cu strigări de genul "stiiicle goaaale, murdaaare, cumpăăăr !,"
Scurt pe 2, unde e situat statul Iowa , prostule ? stii fara sa te uiti pe harta ? :)))))))
Pacaliciul ala nu stie sa vorbeasca civilizat , asa cum de altfel nici nu tu nu stii. Eu va umilesc prin vorbe si felul meu de a fi. Picati mereu in plasa pentru ca sunteti inferiori. Nascuti inferiori. Dar nu e porblema. Unii sunt facuti sa conduca, altii sunt nascuti sa slujeasca. Voi sunteti dovada vie ca sclavia n-a fost abolita :)))))))
:)))) P-aia că am fost singurii din cupă care am jucat doar ”acasă” în sezonul 2013-2014 i-am demontat-o dar acum nu mai stau să fac tabel cu ordinea în care joacă fiecare echipă cu toate celelalte că am lucruri mai bune de făcut. P-asta cu Edith cine a scos-o? Într-un timp parcă făcea naveta România-Italia și era fan Juventus.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Invelit intr-o carpa visinie sa parasesti lumea asta!
Coincidență, tot din 1923, *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.