Comentarii (71)

planetfun  •  11 Septembrie 2019, 19:49

Imi pare rau, mergea un fcsb-csa. Din doua, poate iese o stea...

Adrian Constantin Sendroiu  •  11 Septembrie 2019, 19:47

ar fi interesant un meci de cupa intre cele doua Craiove, ar fi mers si un meci intre steaua si fecesebe dar n-a fost sa fie.

fremenul  •  11 Septembrie 2019, 19:44

Pacat, in ultimul minut dinainte de prelungiri puteam castiga, a ratat Enceanu uluitor. Steaua a avut ocaziile mai mari, Chiajna a dominat ceva mai mult, poate corect era un 2-2 si loteria penalty-urilor. Oricum, Steaua a demonstrat ca nivelul sau e de Liga a 2-a, Chiajna a jucat cu cel mai bun 11 si cat de bine a putur, echipa care la inceputul lui 2019 o batea pe fcfcsb in Liga 1. Nu-i nimic, am iesit cu fruntea sus din Cupa, trebuie sa luam campionatul. Forza Steaua!!

10aripa  •  11 Septembrie 2019, 19:36

Farul,o deziluzie continuă

steaua1986.  •  11 Septembrie 2019, 19:27

Steaua trebuie sa-si vada de promovare, cupa e pierdere de vreme.

Robert Sergiu  •  11 Septembrie 2019, 19:21

sa pice csu cu fcu..

ucluj2011  •  11 Septembrie 2019, 19:10
Postat de Nanu Daniel pe 10 Septembrie 2019, 22:35

Nu te distreaza ... este o disimulare a faptului ca suferi, ca urasti. Asta te face sa vezi hotii peste tot si clone ...cand tu traiesti cu una in casa. :) Si da Rapid nu se poate compara cu U Craiova. U Craiova are 15-16 ani consecutivi de participare in cupele europene, are semifinale de cupa UEFA, sferturi de finala de Cupa Campionilor Europeni. Are mai multe titluri si cupe castigate mai .... "incoace". La suporteri nu ma bag ...acolo sunt chestiuni subiective. Sunteti mai putini dar sunteti frumosi si devotati. Asta, bravo voua !

Hai Nanule , nu spune lucruri pe are nici tu nu le crezi!!! La fani Rapidul este Nr. 1 în România , iar la trofee este pe locul 3 , după Steaua și Dinamo. Apropo... trofee nu înseamnă numai campionate.

legendavisinie  •  11 Septembrie 2019, 19:06

Ar fi frumos să jucăm următorul meci cu CFR Cluj, campioana României.

badeadorian  •  11 Septembrie 2019, 18:46
Postat de alexbibirica1 pe 11 Septembrie 2019, 17:15

Teo Avramescu este comentatorul partidei CSA Steaua Bucuresti - Concordia Chiajna

Bine ca nu este Teo Trandafir :))

visinu  •  11 Septembrie 2019, 18:13

Stelica si cu Banel il fac de batjocura pe Marica.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8