Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
1
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
0
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Nou scandal la Campionatul Mondial: un comentator a fost exclus de la turneu pentru insulte în direct
0
Avem cea mai prolifică fază a grupelor din istoria Campionatelor Mondiale!
0
Cristiano Ronaldo l-a depășit pe Eusebio! Ce loc ocupă în topul all-time al marcatorilor la Cupa Mondială
0
Mihai Popa, primele imagini în echipamentul noii echipe
3
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica... du-te Dica...
Teo Avramescu este comentatorul partidei CSA Steaua Bucuresti - Concordia Chiajna
Ce sa facem noi cu imnul Stiintei, si stema din anii 80 - ceea ce voi nu aveti . ???? :))) ....
O fi SRL ul facut de familia mititelu in 2017 echipa adevarata...echipa adevarata e acolo unde a brandul. Ca si la noile Rapid, FC Arges, Petrolul, U Cluj etc. - toate astea sint societati noi, dar detin brandurile istorice. Sint vreo 3 echipe Rapid - aia de liga 2 are brandul istoric: aia e echipa adevarata. P.S. Daca vreo decizii judecatoresti, ti-o dau eu pe aia din procesul brandului Universitatea Craiova : fosta echipa a familiei, aia decedata in 2014, n-a fost continuatoarea clubului fondat in 1948. Aia zice justitia. Nou echipa a familiei, aia din 2017, n-are nici o treaba cu nimeni, nu are brand, stema, imn, e un zero boovean.
Echipa din liga 1 care nu are nicio legătură juridica cu Universitatea Craiova, asa cum a decis Curtea de Apel Timișoara, este doar o clona de ***. Universitatea Craiova e una singura și aceea nu e cs *** 2013 lpf frf liga 2 direct.!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai noi sintem clona cit sinteti si voi. Doua societati noi care detin brandul istoric. Si Rapid (liga 2) si Universitatea Craiova (liga 1). Noi detinem si imnul Stiintei, si stema din anii 80 - ceea ce voi nu aveti.
Nu te distreaza ... este o disimulare a faptului ca suferi, ca urasti. Asta te face sa vezi hotii peste tot si clone ...cand tu traiesti cu una in casa. :) Si da Rapid nu se poate compara cu U Craiova. U Craiova are 15-16 ani consecutivi de participare in cupele europene, are semifinale de cupa UEFA, sferturi de finala de Cupa Campionilor Europeni. Are mai multe titluri si cupe castigate mai .... "incoace". La suporteri nu ma bag ...acolo sunt chestiuni subiective. Sunteti mai putini dar sunteti frumosi si devotati. Asta, bravo voua !
Nu-mi trebuie sa incepem dintr-o anumita liga. Ma distreaza ca justificati hotia. Chiar si facand abstractie ca sunteti clona, ce performante are Universitatea si Rapid n-are? Ca si alalalt de se punea pe acelasi palier cu Napoli si Fiorentina. Hehe, mult praz mai aveti de mancat pana acolo...
Ce e bre ? Ai fi vrut si tu sa incepi din Liga a 2-a ? :) Procesul lui Mititelu a fost indirect si procesul nostru...orasul era in asociere cu el pentru oferirea spectacolului fotbalistic. FRF dezafiliindu-l pe el ne-a facut si noua un rau. Era normal sa-l indrepte, ceea ce a si facut... N-am luat-o fin Liga 1 cum balmajiti voi haterii pe aici, am pornit din liga a 2-a acolo unde am ramas. Nu stiu de ce fierbe tarata-n voi. Am pierdut si un an de cupe europene. Nu stiu ce vreti ! Ce ati vrea, sa incepem din liga a 4-a ? :) Pai noi avem fata de liga a 4-a ? Voi poate aveti, dar noi ... in niciun caz nu. :)
Daca votul democratic la FRF nu conteaza, ce cauta primaria sectorului 1 in fotbal ? Ca afilierea primaria sectorului 1 la FRF tot prin vot s-a decis. Pai cum sta treaba - daca se voteaza ceva pentru primaria sectorului 1 e OK; daca se voteaza ceva pentru Universitatea Craiova nu e OK. Vrei nu vrei - echipele se inscriu acolo li se spune ca pot sa fie. De ce primaria sectorului 1 nu a inceput fotbalul in ultimul esalon competitional, adica liga 5 ? Pentru ca n-a vrut acolo - iti spun eu. Pai sa iti fie rusine ca primaria sectorului 1 n-a inceput fotbalul din liga 5 - ca club nou nout acolo trebuia sa incepi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.