Alte știri din fotbal
El este „optarul” lui Varga! CFR Cluj tocmai a prezentat al șaptelea transfer al verii
0
Își umflă mușchii din Liga 2, după o vară plină de transferuri: „În 5 ani, titlul în Superliga. Sau măcar Cupa!”
0
FCSB a păstrat doar 3 nume din generația Youth League: i-a făcut vânt unei echipe întregi! » Mihai Stoica anunța triumfător: „Învățați aceste nume”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp confirmă în premieră negocierile: „Discuții intense”
0
„Îți ia Messi Gheata de Aur!” » Provocat, Erling Haaland a răspuns cu un singur cuvânt
0
Fabulos: anonimul care a devenit peste noapte starul Mondialului! A sosit la turneu cu 46.000 de urmăritori, acum are 20 de milioane, mai mulți și decât Djokovic!
1
Canada - Maroc, prima optime de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + Cine e favorită
0
Lifestyle
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
1
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
1
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
De vina este DP că la băgat la joc. Toate lumea știe că el și cu Kresic nu sunt fotbaliști. DP nu mai are credit in Gruia. DP niciodată nu ii vinovat la declarații numai restul....Trebuie sa plece.
Si nivelul tau personal foarte slab se vede tot de pe luna. Tu esti unul din cei 3 suporteri ai CFR? Aveti brigada in scara blocului? Va stangeti toti la casa liftului?
se vede de pe luna ca Boben si Kresic sunt de nivelul lu Dinamo
CFR nu joaca nimic,o adunătură de aroganți, îngâmfați. Dan Petrescu e total depășit,nu se vede mana antrenorului,nu a făcut performanta doar în România dar acuma nici aici nu mai face fata.O adunătură de jucători mediocrii,alții expirați care sunt forțați meci de meci în loc sa joace cu jucători cu atitudine care vor performanta.Tacica lui de a se apara si cu echipe de liga 3-a după ce conduce echipa denota un antrenor slab,fricos,fără idei.
Singura problemă la CFR e chiar antrenorul. Demisia, Dane!
Nu ca au plecat 4 jucatori. I.ati vandut pe bani. Asta e realitatea. Si alta e ca inca trageti de jucatori purii de alde Camora, Cipri, si altii. Pe timpuri erau oameni mai destepti. Pe camora il faceam magazioner iar pe ciprii masor. Ca sa scad cheltuielile. Varga , te pricepi la bani?! Oare?
Bursucule demisia, ne-am saturat de alibiurile tale, esti platit regeste ca sa aduci rezultate, nu justificari penibile ! Din pacate, la ce caracter ai, stim ca nu pleci de la macelarie fara clauza platita ! Urmeaza dezastrul la CFR !
Eu zic doar atentie DNA. Ca prea exagerati au fost nervii, si prea ciudata evolutia scorului. Baschetul (care e anchetat acum) e pistol cu apa la mize fata de fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.