Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
urmeaza a 7-a victorie consecutiva in campionat cu dinamo, si daca Doamne ajuta ne intalnim si-n cupa va fi si a 8-a! Anul asta facem eventul, la pas! Diferenta intre Steaua si celelalte echipe de la noi, e aceeasi diferenta care este intre Steaua si echipele tar din UCL. Avem de la distanta cel mai bun lot, chiar si atunci cand este decimat de accidentari si suspendati. Vom castiga camponatul la pas, echipe ca si petrolul, astra sau pandurii, sunt cu cel putin o clasa sub noi, vorbesc mult dar cand vin meciurile directe nu ne pot invinge. Nu vor putea tine pasul cu noi in 2014. Nu ma intereseaza cu cine cadem in Cupa, o castigam oricum, fara dor si poate.
Si noi am prefera mizeria din st cel mare.Fara doar si poate va fi un meci de antrenament daca vom avea norocul sa picam in semifinale cu pot@ile blatiste .
Nu sunt fan al Stelei, dar ma bucur, mai ales pentru ca sunt roman, ca exista un jucator ca Tarnovan de ex. si poate si Cojocaru si poate si Gradinaru, care sa ajute fotblul romanesc. Eu zic ca Steaua chiar sa-si fac o echipa de CL tineret si nu va mai trebui sa se uite prea mult pe DVD dupa alti jucatori.
EROARE, domnule ziarist! Târnovan a mai jucat și în acest sezon 2 meciuri la Viitorul. Cel cu Săgeata și cel cu Gaz Metan. Așadar are 8 meciuri.
poate va bat oile... : )))
"dejtele incrucisate".........? ca sa nu picam cu steaua.....? pai celelalte doua sunt mai puternice decat steaua. fara moti , fara luchin , fara "pufi" (grigore urmeaza un program de reabilitare), steaua este singura de batut de actualul dinamo.
dintre celelalte echipe calificate in finala Petrolu,Astra, Steaua ..as prefera stina e cea mai slaba dintre cele 3 ,basca ,petrolu se intareste consistent ,astra dupa declaratiile lui Niculae o sa se intareasca si ea ,voi ? o sa plece foarte multi si la citi bani sa luat anul asta joiji ii baga la el in cont ,voi nu o sa pupati transferuri ,defapt ati facut ..varela ,neagu ,iancu,stanciu,radut,piovacari, ,in consecinta nu veti mai vedea transfeuri ..plecari :bourceanu,tataruseanulatoglevici,georgievski,piovacari,pintilii e subred sse pare ca se accidenteaza f repede .. vom vedea a zis orbu ,cine ride la urma ....
daca ti-a placut, e in regula. asta si urmaresc! felul in care scriu este o forma de protest asupra aberatiilor care apar prin ziare si la tv, spuse de reprezentantii acestui club mare, pe care il fac de ras pe oriunde apar. plus faza cu steagul lui Dinamo calcat in picioare de acel bufon. in rest, pot "gusta" oricand un comentariu contradictoriu, daca are in el limba aceea romana care se invata odata (aievea)... vremuri.
semifinale : Petrolu - Astra ..Dinamo - Steaua (as dori mai mult un meci cu steaua in semifinale decit in finala ,se joaca de 2 ori ,aceste 2 meciuri vor fi un spectacol in tribune colaborat si cu meciul de campionat ,pacat ca acesta se va juca in februarie sau la inceputul lui martie cind terenurile nu sint bune
Bine sefu' .Daca zici tu ca au jucat prost asa o fi.Dar nu stiu de ce am un feeling ca tii dejtele incrucisate sa nu picati cu noi in semifinala.:)asa.....in stilul asta de joc patetic cu zici tu......nu cred ca ar fi cea mai mare bucurie sa dati peste noi in semifinala/:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.