Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Bosnia - România, meci decisiv în preliminariile Campionatului Mondial
0
Neașteptat » Adrian Ropotan a revenit la Dinamo: „Îți dorim mult succes!”
0
Meciul din Superliga, mutat: care e motivul
0
„Are viteză Dinamo spre titlu?” » Florentin Petre a răspuns fără să ezite: „Asta mă bucură cel mai mult!”
0
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez l-a depășit pe Messi! Record istoric pentru atacantul lui Atletico Madrid
0
Dinamovistul Epassy a învins Brazilia și pregătește o nouă surpriză: „Luptăm pentru visul american!”
0
Căpitanul lui Chivu, în Top 10 al salariilor » Statisticienii au calculat sumele corecte, conform performanțelor
0
Out Vinicius Jr. și Rodrygo, însă acoperă două posturi! » În cine poate investi Real Madrid banii din vânzarea brazilienilor
0
Lifestyle
Prezentatoarea TV acuzată că le-a provocat accidentări sportivilor: „Spuneau că facem prea mult sex”
1
A luat 16 kilograme în greutate pentru rol » Cea mai populară actriță de la Hollywood se gândește să intre cu adevărat în box!
3
Actrița Irina Antonie: „Simona Halep a venit de 5 ori la piesa «Stă să plouă». Când o vedeam câștigând, mi se schimba perspectiva”
1
Gabriela Ruse și-a sărbătorit ziua de naștere în Maldive: „Sexy”
2
Horia Moculescu a murit. Compozitorul avea 88 de ani și era internat la ...
Libertatea
Cortina de sârmă ghimpată a României anilor '80, între frontieriști și ...
Adevărul
„Dacia poate câștiga la Dakar în 2026” » Nasser Al-Attiyah, legendă în ...
GSP SPECIAL
Ce a promis Makaveli la depunerea candidaturii pentru Primăria București: ...
Libertatea
Pai n-am cum sa citesc ceea ce-ti inchipui tu ca scrii. Nici macar tu nu-ti intelegi scrisul, Prostea!
Mogosoaia, baiete... Mogosoaia joaca azi cu Sepsi...
Va fi un meci greu. CFR, FCSB si Farul au iesit la joc si au lasat spatii in aparare. Sepsi va juca foarte inchis si va lovi pe contra. Cu Bancu fundas dreapta, acolo va fi calcaiul lui Ahile. In rest echipa sta bine in teren, chiar si pe faza de aparare. Mai mult, la meciul cu Farul l-am vazut pe Pigliacelli iesind la minge cand au venit centrari in careu, nu a mai stat tintui pe linia portii, ceea ce este bine. Pronostic: Stiinta castiga azi cu 2-1. :)
Păi tu prostule ,nu sti sa citesti!?despre cei 7 ani de acasa ...ce sa mai zic,nu ii ai!?
:)))))))))))
Tu doar crezi ca ai copiat! Tu nici sa copiezi nu esti in stare, d-aia ti-au sters aia postarile...
Iti multumim pentru interes ***, abia astepti sa apara un articol nou despre Universitatea Craiova, esti primul care comenteaza! Trista viata la Malu Mare? =))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul este 0,nimic mai mult!
Corect,am copiat cea ce a scris acest individ si cea ce am copiat de la el au sters iar comentariul lui inițial a rămas pe pagina!?De fapt au sters acel F care făcea referire la familie,am copiat astăzi câteva din comentariile lui si le-am postat aici cerințele explicații,ce crezi,au sters comentariile,sincer nu ii inteleg,lasa acest om sa odihnească,sa amenințe,sa mintă,sa înjure,cred ca este cel mai activ și rau intentionat dintre toti,nu iubeste fotbalul este pus doar sa atace si sa jigneasca intreb inca o data pe cei de la gsp ,se poate asa ceva!?????
Cind ma gindesc ca tu si primata aveti totusi drept de vot,mi-e mila de Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.